Thursday, June 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Atrakcje, które rozkręcą każde wesele!

Atrakcje, które rozkręcą każde wesele!

Żeby było do czego wracać wspomnieniami

fot. Al Elmes / Unsplash

Zabawy na weselu zawsze miały na celu przełamanie lodów i sprowokowanie różnych interakcji między gośćmi, którzy się nie znają. Bez tego elementu impreza mogłaby stać się nudna – a tego nie chce żadna para młoda! Dzisiaj w miejsce rubasznych zabaw z balonami i jajkami wybierane są bardziej wyrafinowane atrakcje. Zobacz, czy wiesz, jak umilić gościom przyjęcie weselne i stworzyć piękne wspomnienia!

 

Tradycyjne zabawy weselne często bywają krępujące, a nawet zwyczajnie wulgarne. Dlatego coraz rzadziej spotyka się je na przyjęciach ślubnych. Jednak warto pamiętać, że różne formy aktywizacji są konieczne, szczególnie na większych weselach, na których spotykają się najczęściej całkiem obcy ludzie. Aby zintegrować gości i wciągnąć ich we wspólną zabawę trzeba zaplanować różne rozrywki. Jakie są najpopularniejsze atrakcje weselne?

Pokazy magików

Ludzi od zawsze interesowało wszystko, co tajemnicze i trudne do wytłumaczenia. Dlatego wszelkie pokazy magików cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Ciekawym trendem jest wynajmowanie takich performerów. Iluzjonista na wesele  musi umieć zainteresować zarówno dorosłych, jak i obecne na weselu dzieci. Taka atrakcja z pewnością przyciągnie uwagę niemal wszystkich gości. Szukając magika na wesele, warto sprawdzić opinie i przedyskutować program. Niektóre sztuczki są bardzo spektakularne – np. lewitacja czy przenikanie przez przedmioty.

Dj/wodzirej

Nad całością imprezy najczęściej czuwa DJ lub wodzirej. Taka osoba potrafi zachęcić gości do zabawy i zapowiada różne atrakcje. Jest też prowadzącym wszelkie konkursy i quizy. Wybierając wodzireja, warto kierować się nie tylko opiniami, ale również własnymi odczuciami wobec danej osoby. To od niego będzie w dużej mierze zależał klimat wesela, dlatego dobrze, jeśli macie podobne poczucie humoru czy gust muzyczny.

Barman

Często wybieraną atrakcją jest także obecność profesjonalnego barmana. Najczęściej taka osoba posiada pełne wyposażenie baru i potrzebuje jedynie miejsca do rozłożenia swojego stoiska. Goście mogą tam zamawiać różne, kolorowe i wyszukane drinki, organizowane są także pokazy. Stoisko barmana na przyjęciach weselnych cieszy się zwykle sporą popularnością.

Fotobudka

Interesującą propozycją jest także ustawienie na terenie imprezy specjalnej fotobudki. Goście mogą w niej wykonać i natychmiast wywołać zdjęcia – zarówno indywidualne, jak i grupowe. Firmy oferujące fotobudkę często zapewniają także różne akcesoria, które ułatwiają wykonanie ciekawych zdjęć. Takie fotki mogą stanowić świetną pamiątkę – zarówno dla pary młodej, jak i dla gości.

Atrakcje dla najmłodszych

Jeśli na Twoim przyjęciu weselnym będą także dzieci, to warto zorganizować im czas. Dobrym pomysłem jest wynajęcie opiekunki i animatorki – dzięki temu rodzice będą mogli, choć na chwilę, dać się porwać zabawie. Atrakcji, które organizowane są dla dzieci, jest wiele. Od popularnego malowania twarzy przez różne gry sprawnościowe po zajęcia artystyczne. Ich wybór zależy od liczby dzieci i ich wieku.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ