Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Atelokolagen: krok dalej w odmładzaniu

Atelokolagen: krok dalej w odmładzaniu

Wyższy poziom odmładzania naprzeciw potrzebom nowoczesnych kobiet.

Atelokolagen Złoty / fot. materiały prasowe

Słyszałaś pewnie wiele dobrego o kosmetykach i suplementach diety zawierających kolagen. To główne białko tkanki łącznej, znane jako gen młodości odpowiada za to, jak wyglądamy. Ubytki w kolagenie powodują widoczne zmarszczki i pogorszenie kondycji skóry. Jednak przemysł kosmetyczny rozwija się prężnie i czas, by w odmładzaniu pójść o krok dalej. Wszak każda kobieta pragnie jak najdłużej zachować piękno i skłonna jest dla tego celu zrobić naprawdę wiele…

Odżyj na nowo! / fot. Unsplash

Naprzeciw ich potrzebom na rynku pojawił się atelokolagen. Atelokolagen to kolagen rozpuszczony przez proteazę, który zachowuje właściwości fizyczne naturalnego, nierozpuszczonego kolagenu. Wykazuje jednak mocniejsze działanie, nie pojawiające się w przypadku naturalnej substancji. Jego dodatkowym walorem jest jeszcze większa wchłanialność, a także lżejsza formuła o mniej klejącej się konsystencji, co umila codzienną pielęgnację i pozwala łączyć kosmetyk z później nakładaną warstwą makijażu.

Co jeszcze wyróżnia atelokolagen? To ważne dla osób borykających się z problemami alergicznymi, ponieważ kosmetyk nie wywołuje takich reakcji. Mówiąc precyzyjniej, posiada on niskie właściwości antygenowe, usunięte zostały telopeptydy. Osoby o wysokiej wrażliwości nie muszą się już obawiać reakcji swojej skóry na kosmetyk, co mogło mieć miejsce w przypadku kolagenu naturalnego.

Atelokolagen powstał z trzech rodzajów kolagenu, a jego zadaniem jest wygładzić i uelastycznić naszą skórę. Dzięki zawartości serycyny, czyli płynnego jedwabiu daje także efekt aksamitnego nawilżenia. Co więcej, jego działanie jest inteligentne – dociera tam, gdzie skóra tego najbardziej potrzebuje. Wydawać by się mogło, że jest to kosmetyk idealny. Ale bądźmy obiektywni – ma jedną wadę, albo nazwijmy to „wadą” – ze względu na jego szerokie zastosowanie i korzyści z niego płynące cena atelokolagenu jest dosyć wysoka. Jednak uważamy, że w trosce o naszą skórę lepiej zainwestować raz, a porządnie, niż tracić mniejsze kwoty na drogreryjne kosmetyki o wątpliwej skuteczności.

Czytając ten artykuł poznałaś już zastosowanie innowacyjnego atelokolagenu i jego zalety. A oto kosmetyki, które rekomendujemy wraz z podziałem na ten do twarzy i ciała:
-Atelokolagen Colway złoty do twarzy: Trzykrotnie silniejszy w działaniu kosmetyk zamknięty w pięknej buteleczce. Kosmetyczna rewolucja stworzona w Polsce. Transdermalny żel kolagenowy przywracający skórze elastyczność i sprężystość w wyjątkowo krótkim czasie. Skuteczne działanie to działanie kompleksowe, a w buteleczce zawiera się kompleks aż trzech natywnych białek kolagenowych. Stosowanie preparatu można zacząć w dowolnym wieku, ale warto pamiętać o zasadzie mówiącej, że im wcześniej zareagujemy, tym lepiej. Wszak profilaktyka to podstawa!

Atelokolagen Złoty / fot. materiały prasowe

-Atelokolagen Colway perłowy do ciała: to aksamitny żel o lekkiej konsystencji. Magiczne spirala z masy perłowej zostawia na skórze efekt maksymalnego wygładzenia i rozświetlenia. Warto pamiętać, że dbanie o młody wygląd nie kończy się na twarzy, a zmarszczki pojawiają się na całym ciele. Naprzeciw temu powstał perłowy atelokolagen, który w szybki sposób uelastycznia całe ciało i pozwala poczuć się jak w nowej skórze!

Atelokolagen Perlowy Colway / fot. materiały prasowe

Więcej o kosmetykach z kolagenem znajdziesz na: https://www.lagenko.pl/kategoria-produktu/atelokolagen/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ