Wednesday, April 17, 2024
Home / Moda  / Design  / W poszukiwaniu jesieni

W poszukiwaniu jesieni

Czy pamiętacie jeszcze z dzieciństwa, jak wyruszaliście z wypiekami na twarzy do lasu mieniącego się kolorami w poszukiwaniu skarbów jesieni?

Czy pamiętacie jeszcze z dzieciństwa, jak wyruszaliście z wypiekami na twarzy do lasu mieniącego się kolorami w poszukiwaniu skarbów jesieni? Wkładaliście je pewnie pieczołowicie do worka, aby później w domu z uśmiechem i ulgą rozsypać te pachnące jeszcze wilgotnym lasem zdobycze, z których później powstawały różne „twory” w oparciu o nieograniczoną dziecięcą wyobraźnię.

Atelier Wnętrza - w poszukiwaniu jesieni

Zdjęcie 1 z 9

fot. Atelier Wnętrza

A gdyby tak wybrać się teraz na taką poszukiwawczą wyprawę? Przecież możliwość stworzenia czegoś własnego i unikatowego to ogromna frajda dla każdego z nas. Jest to przecież idealny sposób, aby wzbogacić własne wnętrze o nutę nostalgicznej jesieni. Kto powiedział, że we wnętrzach trzeba wykorzystywać tylko gotowe akcesoria dekoracyjne. Warto je łączyć z własnymi pomysłami.

Kora, szyszki, gałązki, żołędzie, kawałki drewna, liście, naturalne sznurki, to znakomite materiały do stworzenia atmosfery tej refleksyjnej pory roku we własnym domu. Bawcie się nimi w swoich wnętrzach i stwórzcie wyjątkowy klimat, który odpowiada waszej osobowości.

[Not a valid template]

Zresztą zobaczcie sami na przygotowanych dla was aranżacjach, jak wykorzystywać skarby jesieni. Może zainspirują was do stworzenia czegoś własnego, aby wasze domy zapachniały jesienią i to w bardzo pozytywnym znaczeniu. Zatem, zabierajcie kurtki i ruszajcie do lasu – tam czekają na was skarby.

Atelier Wnętrza, Kraków, ul. Długa 5, www.atelierwnetrza.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ