Sunday, June 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Artisan moss green. Ponadczasowe płytki do Twojego domu

Artisan moss green. Ponadczasowe płytki do Twojego domu

Współtworzą klimat kuchni i łazienki

płytki ścienne

fot. materiał Partnera

Wybór płytek to jedna z najpoważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć podczas remontu domu lub mieszkania. Ściany można łatwo przemalować. Nie jest też trudno zmienić dodatki. Jednak zmiana glazury to już poważna sprawa. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że czasami trudno jest podjąć decyzję. Czym się kierować i na co szczególnie mocno zwrócić uwagę?

 

Niewielkie płytki, czy duże kafle?

Tak, rozmiar ma tu znaczenie. Wielkość płytek wpływa zarówno na koszty montażu glazury, jak i ostateczny wygląd całej aranżacji. Duże kafle wyglądają bardziej nowocześnie. Małe z kolei lepiej pasują do rustykalnych wnętrz. Ważny jest też sposób montażu. Od tego, jaki deseń będą tworzyć płytki ścienne zależy to, czy pomieszczenie będzie wydawać się większe, wyższe lub będzie miało jeszcze inny efekt wizualny. Najłatwiej jest układać w różny sposób małe płytki, przypominające cegłę. Mogą one zostać ułożone na wzór muru lub na skos. W zależności od tego uzyskasz w swojej kuchni lub łazience niepowtarzalny efekt.

Jakie cechy powinny mieć dobre płytki?

Ważne jest też, aby wybrane płytki ścienne miały wysoką jakość. W końcu jeśli będą gościły na ścianach przez wiele lat, to warto, żeby nawet po upływie dłuższego czasu prezentowały się tak samo dobrze. Dobrze jest upewnić się, że każda z płytek ma taki sam kolor i nie ma żadnych uszkodzeń, czy odbarwień. Wyjątek stanowi glazura o niejednorodnej strukturze, z efektem postarzania. Przykładem takie produkty będą płytki Equipe artisan moss green w sklepie Kaflando.pl.

Gdzie kupić dobrej jakości płytki ścienne?

Płytki ścienne można kupić zarówno w sieci sprzedaży stacjonarnej, jak w sklepach internetowych takich, jak Kaflando.pl. Warto zwrócić uwagę na różnorodność dostępnego asortymentu oraz to, jak długo trzeba czekać na realizację zamówienia. W ofercie Kaflando.pl. znajdziesz szereg płytek o rozmaitych wykończeniach. Może zdecydować się na wzory drewnopodobne, marmuropodobne, betonopodobne i imitujące kamień. Dzięki temu będziesz w stanie zaopatrzyć się w jednym miejscu w glazurę do każdego typu pomieszczeń.

 

Plusem sklepu internetowego Kaflando.pl jest też możliwość zapoznania się z przykładowymi inspiracjami umieszczonymi na stronie. To odzwierciedlenie najmodniejszych, wnętrzarskich trendów. Jeśli zdecydujesz się na zakup płytek, to specjaliści zatrudnieni w sklepie gratis przygotują dla Ciebie projekt. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie będziesz musiał samodzielnie zastanawiać się, jak najlepiej zaaranżować przestrzeń. Zdecyduj się na model Equipe Artisan Moss Green lub inną z dostępnych propozycji.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ