Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / ArtDent: Ubierz się w uśmiech

ArtDent: Ubierz się w uśmiech

Uśmiech to najbardziej szczera i piękna forma wyrażania radości!

artdent

lek. stom. Hanna Osuch i lek. stom. Ewa Pieczyńska / fot. materiały prasowe

4 sekundy – tylko tyle mamy czasu, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Piękny i zdrowy uśmiech to ułatwia. Jest on naszą wizytówką – pomaga w nawiązywaniu znajomości, wpływa na zdrowie, poczucie pewności siebie i wysoką samoocenę, zapewnia też atrakcyjność w oczach innych. Warto więc o niego zadbać

 

 

Kluczem do poprawienia naturalnej estetyki twarzy jest umiejętne zintegrowanie piękna zębów z napięciem skóry, rysami twarzy, uśmiechem i charakterem pacjenta. Zanim jednak pacjent zdecyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, powinien wyleczyć zęby. O tym właśnie rozmawiamy z ekspertkami – lek. dent. Hanną Osuch oraz lek. dent. Ewą Pieczyńską, właścicielkami nowoczesnej kliniki stomatologicznej ArtDent w Krakowie.

 

 

klinika artdent

Bardzo ważne jest indywidualne podejście do pacjenta! / fot. materiały prasowe

 

 

Kiedy mówi się o „pierwszym wrażeniu”, dużą uwagę zwraca się na uśmiech. Naprawdę jest tak ważny?

Lek. dent. Hanna Osuch: Tak, uśmiech to najbardziej szczera i piękna forma wyrażania radości i w ogóle wyrażania siebie, która pełni kluczową rolę w nawiązywaniu relacji. Marzenia naszych pacjentów o pięknym uśmiechu są punktem wyjścia do leczenia z zakresu stomatologii estetycznej.

 

Lek .dent. Ewa Pieczyńska: Uśmiech powinien współgrać z aparycją. Często wykonujemy wizualizację przyszłego uśmiechu, aby nasz pacjent mógł sprawdzić, czy to właśnie ten uśmiech będzie spełnieniem jego marzeń. Przeprowadzamy szczegółową analizę mnóstwa czynników, które mogą wpłynąć na efekt końcowy metamorfozy.

 

W opiniach o klinice ArtDent wiele osób pisze, że dzięki niej przezwyciężyły strach przed wizytą u dentysty.

 

Lek. dent. Ewa Pieczyńska: Miło nam. Zaufanie, jakim obdarzają nas pacjenci jest naszym motorem i źródłem radości. Zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, dla których pomaganie innym jest misją. Przyjazna atmosfera towarzyszy małym i dużym pacjentom już od progu, robimy wszystko, co możemy, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa oraz komfort.

 

 

Lek. dent. Hanna Osuch: Dentofobia dotyka aż połowy Polaków. Wiele osób właśnie z tego powodu zwleka z wizytą. Jako dentyści bardzo się staramy, aby uzyskać zaufanie pacjenta i rozwiać jego obawy. Tylko dobrze poinformowany pacjent jest w stanie obdarzyć stomatologa pełnym zaufaniem i poddać się leczeniu bez stresu.

 

Lek dent. Ewa Pieczyńska: Ogromną wagę przywiązujemy do profilaktyki, bo jest to najskuteczniejsza, bezbolesna i zarazem najtańsza metoda walki z chorobami jamy ustnej.

 

 

artdent

Komfort w gabinecie ArtDent / fot. materiały prasowe

 

 

Czy Art Dent to miejsce dla wymagających pacjentów?

Lek. dent. Ewa Pieczyńska: Powiedziałabym, że nasza klinika to zdecydowanie miejsce dla wymagających i świadomych swojego zdrowia pacjentów, którzy są ciekawi przebiegu swojego leczenia i informacji z nim związanych. Dobry lekarz troszczy się o pacjenta, dzieli się z nim swoją wiedzą i udziela cennych wskazówek.

 

Lek. dent. Hanna Osuch: To klinika dla osób, które oczekują trwałych efektów, profesjonalnego podejścia, poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Oferujemy wiele specjalistycznych zabiegów, między innymi trwałe wypełnienia, bezbolesną endodoncję, atraumatyczną chirurgię, higienizację, leczenie parodontozy czy ortodoncję. W gabinetach pracują sami eksperci, którzy doskonale znają się na swojej profesji. Wykorzystujemy aparaturę i najnowszej generacji sprzęt. Począwszy od materiałów kompozytowych stosowanych przy wypełnieniach, po materiały do wybielania zębów, korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości wiedząc, że nie ma tu miejsca na kompromis. Tomografia cyfrowa, system komputerowego znieczulania The Wand, radiowizjografia cyfrowa, mikroskopy pozwalają nam leczyć dokładniej, mniej inwazyjnie i skrócić leczenie do niezbędnego minimum, a także poprawiają bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

 

 

 

Gabinet stomatologiczno-protetyczny ArtDent
ul. Opolska 37, 31-277 Kraków
Tel. 12 415 86 69, 693 160 160
artdent@artdent.krakow.pl
www.artdent.krakow.pl

 

 

 

Ewa Gruszka

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • Corrona 16 grudnia, 2019

  Ja mam implant jedynki górnej. Na razie mam koronę tymczasową, ale po Nowym Roku będę zakładać już na stałe.
  Wcześniej miałam zęba „na śrubie”, czyli najzwyklejszego, przyklejanego. Ale że korzeń miałam krzywy, bo zęba miałam wybitego to co miesiąc mi się odklejał. W końcu zdecydowałam, że czas na implant, bo nie opłaca się co miesiąc chodzić, stres, ból, bo ja nigdy bez znieczulenia nie pozwoliłam sobie tknąć tam nic, bo przecież korzeń trzeba oczyścić w środku.
  Zdecydowałam sie na implant zygomatyczny
  http://babciapolka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10586:bezzbie-mona-leczy–wybierz-nowoczesne-implanty-zygomatyczne&catid=61:mka&Itemid=133

  Na stronie jest opisane.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ