Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Art Sfera 2012 – Targi Sztuki i Designu

Art Sfera 2012 – Targi Sztuki i Designu

W jednym miejscu design, moda, folk i sztuka użytkowa? Tak to możliwe. Podczas Art Sfera 2012 - targów sztuki i designu.

Art Sfera 2012

Art sfera 2012 - Targi Sztuki i Designu

Art Sfera 2012 – Targi Sztuki i Designu to pierwsza, warszawska edycja imprezy targowej, która odbędzie się w Warszawie już 24 listopada br. Art Sfera 2012 to design, moda, folk, sztuka użytkowa – zebrane pod jednym dachem Centrum Konferencyjno – Targowego Domaniewska 37a. Art Sfera 2012 to całodniowe wydarzenie umożliwiające zakupy bezpośrednio od twórców i producentów. To również wydarzenie, prezentujące twórczość uzdolnionych artystów, twórców i projektantów.

Art Sfera 2012

Art sfera 2012 – Targi Sztuki i Designu

Art Sfera 2012, ma na celu kumulację wszystkiego, co najciekawsze i najwartościowsze w sferze artystycznej. Podczas pierwszej, warszawskiej edycji spotkania ART SFERA 2012, zaprezentuje się ponad 100 różnych twórców i producentów z całej Polski. Na targach będzie można spotkać znane i cenione marki, absolwentów szkół artystycznych, ale również młodych, początkujących twórców, którzy chcą spróbować swoich sił w wydarzeniu targowym. Wśród wystawców będą między innymi uczniowie i absolwenci szkoły jubilerskiej Wytwórnia Antidotum, a także osoby związane z internetową galerią Pakamera.pl, skupiającą najciekawszych twórców z całej Polski. Podczas targów swoją twórczość zaprezentuje także Pracownia Rzeczy Różnych. Będą to prace wykonane przez osoby z autyzmem, pod opieką Fundacji Synapsis. Wśród wystawców znajdą się między innymi: Goshico – producent toreb, którego marka jest już rozpoznawana nie tylko w Polsce, projektantka biżuterii Sylwia Całus, RISK made in warsaw – projektant i producent odzieży utrzymanej w klimacie „street”, czy też znana na całym świecie marka KIMMIDOLL – producent i pomysłodawca designerskich gadżetów i zabawek.

Dwa tygodnie przed Mikołajkami i dokładnie na miesiąc przed Gwiazdką zapraszamy na polowanie na niezwykłe, oryginalne prezenty: moda, torebki, zabawki, akcesoria i dodatki, biżuteria, ceramika i artykuły wyposażenia wnętrz, stworzone przez artystów i designerów. Zwiedzający mają możliwość znalezienia prezentów zarówno dla pań, panów jak i dzieci. Jest to doskonała okazja uniknięcia przedświątecznej gorączki. Zamiast spędzać czas w kolejkach w zatłoczonych centrach handlowych – warto skorzystać z alternatywy, jaką jest ART SFERA i zaopatrzyć się w nietuzinkowe prezenty dla siebie i całej rodziny. Warto odkryć nieograniczone pokłady rodzimych projektantów i rękodzielników. Niejednokrotnie są to dużo wyższej jakości produkty i dużo ciekawsze, niż te dostępne w masowej sprzedaży. ART SFERA jest także okazją do spotkania się „oko w oko” z artystami, z których część funkcjonuje głównie na rynku internetowym. Podczas targów będzie można porozmawiać z nimi, przymierzyć i obejrzeć na żywo ich dzieła, a nawet zamówić indywidualny produkt.

ART SFERA odbędzie się w sobotę 24 listopada 2012 roku, w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A. Mapa oraz opis dojazdu komunikacją miejską dostępna jest na stronie internetowej www.art-sfera.pl . Wstęp dla zwiedzających i kupujących jest bezpłatny.

Targi patronatem medialnym objęli: Miastokobiet.pl, Design Attack, Deko-Racja.pl, Example.pl, Kobieta.Info.pl, Kultura&Biznes, MamyCel.pl,, Polki.pl, Styl.fm, Targi.pro.

Sponsorami i partnerami są: Ajo.pl, CośPięknego.pl, Dooperelle, Goshico, Manaj Design, Olissima, Pakamera.pl, Redexperts, Sztukarnia, Wytórnia Antidotum.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ