Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Gołe pupy na !Art come out!

Gołe pupy na !Art come out!

Już 17-go marca 2012 r. o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu !ART COME OUT!

!ART COME OUT! - gościem spotkania będzie artysta fotografik Paweł Kula

Już 17-go marca 2012 r. o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu !ART COME OUT! organizowane przez grupę FotoBzik z Krakowa.
Tym razem gościem spotkania będzie artysta fotografik Paweł Kula.

!ART COME OUT! - gościem spotkania będzie artysta fotografik Paweł Kula

Paweł Kula, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, interesuje się granicznymi obszarami fotografii, błędami procesów fotograficznych, działaniami poza programem urządzeń rejestrujących zdjęcia i obrazy znalezione i nie dające się utrwalić oraz technikami non-camerowymi. Paweł ponadto prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży wykorzystując elementy fotografii, animacji i filmu. Zajmuję się także działalnością dydaktyczną dla dorosłych. Jest współzałożycielem (wraz z Marią Stafyniak) Stowarzyszenia „Oswajanie Sztuki”, którego głównym celem jest edukacja poprzez sztukę i demokratyzacja kreatywności.

Artefakt Cafe, ul. Topolowa 40, Kraków
WSTĘP JAK ZAWSZE WOLNY!

Udział należy potwierdzić na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/335147023191370/

W trakcie spotkania będzie można wygrać e-kurs fotografii ufundowany przez Świat obrazu. Wystarczy polubić www.facebook.com/grupabzik i wziąć udział w losowaniu nagrody.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Bał 15 marca, 2012

    Pojawił się niedawno a może dawno w dziennikarstwie brzydki trend, aby ciekawe, fajne, ważne i piękne rzeczy opisywać głupawymi nieadekwatnymi do treści ale chwytliwymi tytułami. Nie gołe dupy są tu najważniejsze! Zajawka rodem z Superekspresu.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ