Monday, July 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Warsztaty dla mam w Art&Cafe

Warsztaty dla mam w Art&Cafe

8 marca 2013, Studio Mam Art&Cafe zaprasza na warsztaty urodowe Mama KOBIETA piękna i zadbana. Patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem objął projekt Efekt Motyla. ABY ŻYĆ PIĘKNIE.

Studio Art&Cafe

8 marca 2013, Studio Mam Art&Cafe zaprasza na warsztaty urodowe Mama KOBIETA piękna i zadbana. Patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem objął projekt Efekt Motyla. ABY ŻYĆ PIĘKNIE.

Największym i chyba najtrudniejszym wyzwaniem macierzyństwa jest nie zapomnieć o sobie samej. Tylko to czasem nie jest łatwe, bo gdy jest już ta upragniona chwila dla siebie zaraz czeka pranie, zmywanie, zaległe prasowanie, obiad na następny dzień… Czasem warto pewne rzeczy odpuszczać by zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę, urodę. Bo gdy mama jest szczęśliwa to szczęśliwe jest i dziecko, prawda?. A zatem drogie mamy mopy w kąt, teraz jest czas tylko dla Was i na Wasze przyjemności! Jeśli chcecie wiedzieć jak być atrakcyjną dla siebie, męża, dzieci, nie tracąc na to zbyt wiele czasu i pieniędzy zapraszamy na warsztat pt. Mama KOBIETA piękna i zadbana.

W trakcie 3-godzinnego spotkania będziemy uczyć się rozpoznawać potrzeby skóry twarzy i jak o nią dobrze dbać mając ograniczony czas. Będziemy mówić o najczęstszych problemach kosmetyczno-pielęgnacyjnych, z jakim borykają się mamy po urodzeniu dziecka. Przedstawimy konkretne wskazówki jak poprawić wygląd ciała po porodzie.

Podczas warsztatów każda z mam przećwiczy na sobie triki pielęgnacyjne, przy wykorzystaniu produktów przekazanych nam przez naszych partnerów kosmetycznych: Avene, Bielenda, Pat&Rub, Pevonia oraz Cleanic. Pozna również tajemnice, jakie triki makijażowe zastosować by zrobić dobry i naturalnie wyglądający makijaż.

[Not a valid template]

Po warsztacie każda mama otrzyma od nas prezent w postaci upominku kosmetycznego!

Studio Art&CafeCzas przeznaczony dla siebie w gronie innych mam: 3 h

Inwestycja w siebie: 130 zł

Termin: 8 marca

Miejsce: Studio Art&Cafe, ul. Popularna 62 A, Warszawa-Włochy

Zapisy: studiomamartcafe@gmail.com lub 501-429-385

 

Zapraszamy na studiomam.blogspot.com oraz www.studioartandcafe.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ