Thursday, July 18, 2024
Home / Kuchnia  / Pachnąca przyjemność dla Twoich bliskich…

Pachnąca przyjemność dla Twoich bliskich…

Podaruj luksusowe zapachy do wnętrz Aromalux. Nie tylko tworzą nastrój, ale też zapadają w pamięć i niejednokrotnie

aromat

aromat

Podaruj luksusowe zapachy do wnętrz Aromalux. Nie tylko tworzą nastrój, ale też zapadają w pamięć i niejednokrotnie… wracają we wspomnieniach

aromat design

Podaruj luksusowe zapachy do wnętrz Aromalux. Nie tylko tworzą nastrój, ale też zapadają w pamięć i niejednokrotnie... wracają we wspomnieniach

Węch jest jednym z filarów naszego zmysłowego odbioru świata. Nie tylko dostarcza informacje o otaczającej nas rzeczywistości, ale też w pewnym stopniu kształtuje nasz stosunek do innych ludzi, do rzeczy i do… miejsc.

Zapachy miejsc mogą wywoływać rozmaite emocje. Tworzą nastrój. Zapadają w pamięć i niejednokrotnie wracają później we wspomnieniach. Dlatego w pomieszczeniach, w których przebywamy, i do których zapraszamy ważne dla nas osoby, zapach powinien być istotnym elementem wystroju i nastroju. Wyrazem naszej osobowości. Świadectwem dobrego gustu. Katalizatorem pozytywnej atmosfery. Zaproszeniem i zachętą do ponownych odwiedzin.

aromat

Wyjątkową gamę luksusowych dyfuzorów trzcinowych oraz świec zapachowych zebrała w swojej ofercie firma Aromalux

Z pomocą w tworzeniu odpowiedniej aury zapachowej przestrzeni mieszkalnych i biurowych przychodzą nam producenci i dystrybutorzy produktów zapachowych do wnętrz. Wyjątkową gamę luksusowych dyfuzorów trzcinowych oraz świec zapachowych zebrała w swojej ofercie firma Aromalux. Głównym atutem tych wysokiej jakości produktów, wytwarzanych na bazie naturalnych składników – obok ich pięknych kompozycji zapachowych – są stylowe, barwne opakowania, nawiązujące w designie do art deco czy estetyki rodem z kraju kwitnącej wiśni. Produkty można nabyć w działającym od niedawna sklepie internetowym firmy Aromalux.

Produkty z oferty Aromalux  to podarek, z którego cieszysz się przez długi czas. Specjalna przyjemność dla specjalnej osoby – dla Ciebie i Twoich bliskich.

Ceny:
Dyfuzor zapachowy Abode Aroma Decci Collection- 139 PLN
Naturalna świeca sojowa (50h)- 99 PLN

Więcej pachnących informacji dostępnych na www.aromalux.pl

Aromalux, ul. Zawadzkiego 19, Warka, tel: 501 509 969

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ