Saturday, April 10, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Aroma Derm – naturalne piękno

Aroma Derm – naturalne piękno

100%naturalne kosmetyki- 100% udany prezent

Aroma Derm

Kosmetyki Aroma Derm powstają na bazie 100% naturalnych, tłoczonych wyłącznie na zimno, olejów roślinnych, olejków eterycznych oraz innych komponentów wyłącznie roślinnego pochodzenia najwyższej jakości.To pomysł na prezent, o jakim marzy kobieta i mężczyzna w każdym wieku.

 

Aroma Derm kosmetyki naturalne

Zdjęcie 1 z 8

fot. Aroma Derm

 

Unikatowa, ekologiczna, kompleksowa linia do pielęgnacji twarzy i ciała ALPIN DERM powstała w oparciu o opatentowany kompleks alpejskich ziół, mleko kobyle oraz kozie. Wszystkie składniki pochodzą wyłącznie z upraw kontrolowanych, położonych na terenach ekologicznych.

W zależności od nastroju i apetytu na piękno, zdrowie i dobre samopoczucie, dwie komplementarne serie Alpin Derm zostały tak skomponowane, by sprostać najbardziej wysublimowanym potrzebom kobiet i mężczyzn.

Linia domowa na bazie serii Alpin Derm gwarantuje przede wszystkim zdrową, aktywującą, relaksującą pielęgnację- począwszy od kosmetyków do twarzy, włosów, przez kąpiele, skończywszy na pielęgnacji ciała.

Do Państwa dyspozycji  oddajemy Alpin Derm Sensitive – alpejskie zioła i mleko kobyle (przeznaczone dla skóry suchej z problemami nadwrażliwości) oraz Alpin Derm Repair – alpejskie zioła i mleko kozie (skóra sucha, dojrzała, wymagająca intensywnej regeneracji).

Balsam Ziemniaczany

Nasz jedyny w swoim rodzaju, organiczny Balsam Ziemniaczany do pielęgnacji dłoni i stóp ma w swojej recepturze ma sok z surowych ziemniaków, aloes, olej jojoba, olej makadamia i masło shea. Codzienna aplikacja balsamu znacznie podnosi skuteczność terapii – szczególnie w przypadku dłoni narażonych na kontakt z dezynfekcją, środkami chemicznymi, klimatyzacją itp. Balsam idealnie sprawdza się również w sytuacji pękających pięt i mocno przesuszonych stóp. Dużą zaletą Balsamu Ziemniaczanego jest to, iż nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach i stopach (szybko się wchłania). Już w chwilę po jego aplikacji możemy wrócić do zajęć.

Produkt z linii do Pielęgnacji domowej dostępny w opakowaniach po pojemności 50 ml.

Aroma Derm Polska, ul.Krakowskie Przedmieście 257, 32-087 Trojanowice, 123576503

Aroma DermWięcej informacji na stronie: www.aroma-derm.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach