Saturday, July 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Aplikacja randkowa pomoże Ci znaleźć dopasowanie w oparciu o Twoje preferencje muzyczne

Aplikacja randkowa pomoże Ci znaleźć dopasowanie w oparciu o Twoje preferencje muzyczne

Muzyka łączy ‒ nie tylko pokolenia

Serwisy randkowe

fot. ViDi Studio / Adobe Stock

Jeśli randki online interesują Cię choć trochę, nazwa Bumble z pewnością będzie dla Ciebie znajoma. A jeśli znasz już tą usługę, wiesz na pewno, że można zintegrować ją ze Spotify. Co więcej, działa już od ponad roku

 

Aby połączyć Spotify ze swoim kontem, musisz wykonać kilka prostych kroków:

 

• Zaloguj się na swoje konto Bumble i kliknij ikonę profilu.

• Kliknij „Wypełnij profil”, aby otworzyć stronę z możliwością edycji informacji.

• Przewiń stronę w dół i poszukaj sekcji „Połączone konta”.

• Wybierz Spotify, wprowadź swoje dane i kliknij „Zaloguj się”.

• Zaakceptuj Warunki Świadczenia Usług i gotowe!

 

Jednak programiści Bumble niedawno udoskonalili tę integrację i sprawili, że jest teraz jeszcze bardziej użyteczna. Wcześniej trzeba byłoby samodzielnie wymieniać swoich ulubionych artystów, ale teraz ten proces jest zautomatyzowany. Po zintegrowaniu konta Spotify system automatycznie wybiera 50 z Twoich ulubionych artystów, z których dziesięć zostanie wyświetlonych na Twoim profilu. W ten sposób, kiedy inny użytkownik otworzy Twój profil od razu zobaczy, czy lubicie tych samych artystów. Jeśli chcesz możesz oczywiście ukryć niektórych artystów.

Czy integracja Bumble i Spotify zwiększa szanse na pomyślne randki

Wielu ekspertów od randek twierdzi, że podobny gust muzyczny to ważny czynnik nie tylko podczas zawierania przyjaźni, ale również związków. Podobnie jak każde inne wspólne zainteresowanie. Według samego Bumble, w USA ponad połowa użytkowników połączyła już Spotify ze swoimi kontami Bumble. Szczególnie przedstawiciele pokolenia zoomerów.

 

Jednocześnie integracja ta nie jest jeszcze wyjątkowo znacząca. Bumble potwierdza, że znacznie bardziej popularna jest obecnie inna funkcja — wbudowany wideoczat, który został dodany w 2019 roku. Wiele osób uważa, że możliwość komunikowania się z osobą za pośrednictwem wideo jest znacznie ważniejsza niż sama zbieżność zainteresowań muzycznych.

 

Wiele to mówi i potwierdza fakt, że współcześni coraz częściej spotykają się za pośrednictwem wideo. Rośnie nie tylko popularność klasycznych serwisów randkowych ze zintegrowanymi wideoczatami, ale także chatroulettes, takich jak Omegle, które łączą losowych rozmówców za pośrednictwem wideo i pozwalają czatować na prawie każdy temat.

 

Omegle zostało zamknięte w 2023 r., ale oczywiście chatroulettes to nie tylko strona internetowa Omegle. Istnieje wiele ciekawych alternatyw, które zapewniają więcej funkcji. Możemy wymienić kilka najpopularniejszych: OmegleAlternative.com — wysokiej jakości alternatywa dla Omegle z dziewczynami, z niezawodnym filtrem ze względu na płeć, wbudowanym tłumaczem wiadomości i wysokiej jakości moderacją; Funyo — losowy wideoczat z maskami AR i filtrami wideo; Minichat — prosta alternatywa Omegle dla tych, którzy nie potrzebują wielu funkcji i ustawień do wyszukiwania rozmówców; Flingster — wideoczat dla dorosłej publiczności, która nie boi się rozmawiać na gorące tematy.

 

Oczywiście lista ta nie jest kompletna. Istnieje wiele innych alternatyw Omegle wysokiej jakości, które oferują wiele ciekawych funkcji. Dlatego najskuteczniejszym sposobem na wybór najlepszej usługi randkowej jest wypróbowanie różnych opcji i podjęcie ostatecznej decyzji. Jesteśmy pewni, że sobie z tym poradzisz. Wracamy do głównego tematu naszego artykułu!

Dlaczego ta aktualizacja jest nadal ważna i czy inne serwisy randkowe oferują coś podobnego

Spotify to najpopularniejsza usługa strumieniowego przesyłania muzyki na świecie. Nic więc dziwnego, że jego integracja z platformami stron trzecich staje się coraz bardziej powszechna. Obejmuje to również aplikacje randkowe. Oprócz Bumble na tej liście znajdują się również inne popularne internetowe platformy do randek online:

 

Tinder — jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych na świecie. Tutaj możesz również połączyć swoje konto Spotify, aby podzielić się swoimi gustami muzycznymi z potencjalnymi partnerami. Możesz również wyszukiwać użytkowników według ich preferencji muzycznych i słuchania ich list odtwarzania.

Happn — kolejny popularny serwis randkowy, który zapewnia podobne funkcje. Ale możesz również wysyłać wiadomości muzyczne do innych użytkowników, aby przyciągnąć ich uwagę.

Dlaczego aktualizacja Bumble jest ważna?

Problem z wieloma użytkownikami aplikacji randkowych polega na tym, że rzadko aktualizują swój profil. W tym informacje o ulubionych gatunkach muzycznych i artystach. Ale gusta mogą się z czasem zmieniać! Zaczynasz słuchać innej muzyki, odkrywasz nowych artystów i prawie nie słuchasz poprzednich. A w Twoim profilu dalej znajdują się stare i nieaktualne informacje. Bumble automatycznie aktualizuje teraz Twój profil i dodaje na niego artystów, których aktywnie słuchasz w tej chwili. Oznacza to, że informacje będą zawsze bardziej aktualne.

Można powiedzieć, że Bumble zrobił naprawdę ważny krok, poprawiając swoją integrację ze Spotify. I jesteśmy przekonani, że za jego przykładem pójdą wkrótce inne popularne serwisy randkowe. Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

Podsumowując: jaki jest wpływ podobnych gustów muzycznych na relacje?

Ciekawostka: w 2019 roku amerykański serwis biletowy TickPick opublikował badanie, które wykazało, że podobne gusta muzyczne zwiększają zadowolenie ze związku i wzmacniają więź emocjonalną. Partnerzy, którzy lubią tę samą muzykę, częściej dzielą się swoimi uczuciami i myślami oraz lepiej się rozumieją.

 

Jednocześnie niektórzy eksperci uważają, że podobne preferencje muzyczne wcale nie gwarantują silnego związku. Psycholog David Bass twierdzi, że znacznie ważniejszym czynnikiem jest zgoda pary jeśli chodzi o najważniejsze kwestie życiowe, takie jak dzieci, religia, poglądy polityczne i tym podobne. Mówi, że jeśli w bardziej „ogólnych” kwestiach opinie i interesy pary są zbieżne, wszystko inne jest drugorzędne. I nawet różne preferencje muzyczne nie wpłyną na związek.

 

Pod wieloma względami inny znany psycholog John Gotman zgadza się z opinią Bassa. Uważa, że znacznie ważniejsze jest to, jak partnerzy reagują na wzajemne zainteresowania. Gotman identyfikuje trzy rodzaje reakcji:

 

• aktywnie pozytywne (wsparcie i uczestnictwo);

• bierne pozytywne (aprobata bez emocji);

• pasywne negatywne (ignorowanie lub krytykowanie).

 

Według psychologa to właśnie reakcja aktywno-pozytywna najlepiej przyczynia się do wzmocnienia więzi między partnerami, nawet jeśli mają różne gusta. Oznacza to, że jeśli ich preferencje muzyczne są różne, ale partnerzy akceptują swoje zainteresowania i wspierają je, jest to lepsze niż jeśli preferencje są takie same, ale między partnerami nie ma wsparcia lub jest ono obecne w niewielkim stopniu.

Okazuje się, że informacja od Bumble nie jest prawdziwa?

Raczej nie. Podobne zainteresowania zawsze działają pozytywnie na wzmocnienie relacji. Ale nie może to być ważniejsze, niż wszystko inne. Musisz naprawdę upewnić się, że dana osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod każdym względem. W końcu nie szukasz kolegi czy koleżanki, który pójdzie z Tobą na koncert ulubionego zespołu, ale partnera życiowego. Dlatego podejdź do pytania poważnie, komunikuj się coraz bardziej aktywnie, zapoznaj się za pośrednictwem wideo i dobrze poznaj potencjalnego partnera. Tylko w ten sposób znajdziesz osobę, z którą naprawdę będziesz gotowy połączyć swój los!

Artykuł sponsorowany
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ