Saturday, June 22, 2024
Home / Moda  / Design  / Top 9 Twoje miejsce na ziemi – Apartamenty Chopina

Top 9 Twoje miejsce na ziemi – Apartamenty Chopina

Znalezienie swojego miejsca na ziemi na dłużej – do zamieszkania z rodziną, ukochanym, przyjaciółmi jest nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj chcemy, żeby było ładnie, cicho, spokojnie, w pobliżu dużego miasta, ale pośród zieleni, z przestrzenią do

Znalezienie swojego miejsca na ziemi na dłużej – do zamieszkania z rodziną, ukochanym, przyjaciółmi jest nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj chcemy, żeby było ładnie, cicho, spokojnie, w pobliżu dużego miasta, ale pośród zieleni, z przestrzenią do zabawy dla dzieci i nowocześnie. Nr. 2 Apartamenty Chopina – mieszkanie blisko natury.

APARTAMENTY CHOPINA – mieszkanie blisko natury

Zdjęcie 1 z 7

fot.materiał prasowy

Wszystkie te warunki spełnia nowe osiedle Apartamenty Chopina w Łomiankach Dolnych. Ta nowoczesna gmina z dobrze rozwinięta infrastrukturą jest odległa zaledwie 15 kilometrów od centrum Warszawy, a z drugiej strony sąsiaduje z zachwycającą Puszczą Kampinoską. Na wyciągnięcie ręki są szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, malownicze nadwiślańskie tereny, stadniny. Okolice jest tak atrakcyjna, że Apartamenty Chopina są kolejną już inwestycją mieszkaniową w Łomiankach. Równolegle powstaje choćby Poniatowski Residence – trzykondygnacyjny budynek w sąsiedztwie Parku Młocińskiego z przestrzennymi mieszkaniami wykonanymi w bardzo wysokim standardzie.

Apartamenty Chopina to idealnie wkomponowane w zielone otoczenie osiedle 16 nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej. Energooszczędne domy wznoszone są w tradycyjnej murowanej technologii. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji, wentylacji, stolarki okiennej i drzwiowej. Czysta forma i estetyczny detal architektoniczny nadają budynkom uroku, i dyskretnej elegancji. W każdym domu wydzielono dwa apartamenty. Prowadzą do nich osobne wejścia od frontu. Każdy apartament ma własną infrastrukturę wodno-kanalizacyjną i prywatny ogródek.

[Not a valid template]

Eleganckie i komfortowe wnętrza oraz bliskość natury są mocnym powodem, by twierdzić, że Osiedle Apartamenty Chopina może stać się miejscem na ziemi na wiele lat a nawet wiele pokoleń.

Apartamenty Chopina zapraszamy na nasze strony

www.apartamentychopina.pl oraz  www.slawbud.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ