Thursday, May 23, 2024
Home / Kultura  / ,,Anyone but you’’ – czyli hit kinowy ostatnich miesięcy

,,Anyone but you’’ – czyli hit kinowy ostatnich miesięcy

Komedia romantyczna, którą pokochały miliony!

Bea i Ben główni bohaterowie filmu ,,Anyone but you''

O czym opowiada film ,,Anyone but you''/fot. materiały prasowe Sony Pictures

Na ten film czekało wielu kinomanów. „Anyone but you” Willa Glucka (w polskim tłumaczeniu „Tylko nie Ty”) wraz z dniem swojej premiery stał się niezaprzeczalnym hitem. Zarobił już ponad 100,2 mln USD, stając się tym samym najbardziej dochodową komedią romantyczną od czasów „Bridget Jones 3”

Fabuła filmu „Tylko nie Ty”

Bea i Ben, po przypadkowym spotkaniu w kawiarni, umawiają się na randkę. Niestety, niespodziewany przebieg wydarzeń rodzi w nich wzajemną niechęć. Sytuacja się zmienia, gdy oboje nieoczekiwanie spotykają się na weselu w Australii – postanawiają tam udawać parę.

 

„Anyone but you” – zwiastun filmu

 

 

„Unwritten” i gwiazdorska obsada

Siłą przyciągającą widzów do kin jest gwiazdorska obsada. Możemy zobaczyć Sydney Sweeney (znaną m.in. z serialu „Euforia”), Glena Powella czy Darrena Barneta (kojarzonego m.in. z serialem „Never Have I Ever”).

Film przypomina również o wielkim hicie Natashy Bedingfield „Unwritten” z 2004 roku. Widzowie mogą przenieść się do początku XXI wieku, kiedy piosenka królowała na listach przebojów. „Unwritten” podbija również aplikację TikTok, gdzie w tym momencie do dźwięku tej piosenki powstało już 42 tysiące filmów!

„Tylko nie Ty” to dawka humoru połączona z wzruszającym i romantycznym finałem. Doskonała pozycja dla każdego, kto chce na chwilę przenieść się do klimatycznej Australii i poczuć emocje, które przeżywają główni bohaterowie.

 

Przeczytaj koniecznie:

Te filmy musisz obejrzeć, jeżeli marzysz o letniej miłosnej przygodzie!

 

                                                                                                                                                                                                             Karolina Rudnik

 

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ