Monday, April 15, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Kolekcja antbag by ania „Painted Feelings”.

Kolekcja antbag by ania „Painted Feelings”.

Produkty antbag wykonane są z najwyższej jakości skór i materiałów pochodzenia włoskiego, wybieranych osobiście u producentów. Torebki i akcesoria wykonywane są ręcznie w technologii „hand made”.

Produkty antbag wykonane są z najwyższej jakości skór i materiałów pochodzenia włoskiego, wybieranych osobiście u producentów. Torebki i akcesoria wykonywane są ręcznie w technologii „hand made”, przez doświadczonych europejskich kaletników, co gwarantuje jakość wykończenia na najwyższym poziomie. Marka antbag charakteryzuje się prostotą formy oraz minimalizmem z akcentem awangardy.

Antbag by ania

Zdjęcie 1 z 9

Cena: 120 zł

 

Kolekcja wiosna / lato 2013 prezentowana pod nazwą Painted Feelings inspirowana jest pracami Massimo Carnevale*. Skierowana jest do kobiet, które lubią wyzwania oraz eksperymenty modowe. Torebki na sezon wiosna / lato 2013 wyróżniają się pomysłem- zabawą formą oraz proporcjami. Oryginalne nadruki łączone z wysoko gatunkowa skórą gwarantują unikalny wizerunek.

Painted Feelings to również lniane torby typu oversize. Zaproponowane na nich printy wykorzystują efekt akwareli i odręcznego rysunku. Torby stały się płótnem dla modowej sztuki. Obrazy wykonane są przez światowej sławy włoskiego rysownika Massimo Carnevale (wybitnego grafika, ilustratora i rysownika, laureata prestiżowych nagród). Torby idealnie nadają się do stroju typu casual. Torby są duże, więc pomieszczą wszystko, co potrzebne, a przede wszystkim podkreślają indywidualny styl i charakter kobiety.

[Not a valid template]

Marka antbags by ania charakteryzuje się prostotą formy oraz minimalizmem z akcentem awangardy.

Zobacz więcej na www.antbags.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ