Thursday, May 23, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Anna Popek w szczerym wywiadzie dla Prestige Bag News

Anna Popek w szczerym wywiadzie dla Prestige Bag News

O co chodzi w projekcie?

popek

Anna Popek dla Prestige Bag News / fot. Observatorium.pl dla Prestige Bag News

Anna Popek, dziennikarka i prezenterka TVP udzieliła szczerego wywiadu dla Prestige Bag News, w którym odniosła się do głośnego wątku obrony Zofii Klepackiej na antenie programu „Wstaje Dzień” w TVP. Wspomniała również o ważnym upływie czasu w tym zawodzie oraz konkurencji. Co dokładnie zdradziła?

 

Anna Popek prowadzi poranny program w TVP Info „Wstaje Dzień”. W trakcie jednego z wydań gościła Zofię Klepacką, broniąc jej postawy krytykującą środowisko LGBT, czym sama naraziła się na duży hejt. Anna Popek w rozmowie z Iwoną Gielecińską dla Prestige Bag News przyznała, że wiedziała, że takie tematy z założenia są kryzysogenne – „Staje się potem awantura, ale lubię to, bo potem prowadzi do jakiegoś rozwiązania. Część osób posłucha, co ma Zofia Klepacka do powiedzenia, część przemyśli argumentację jej przeciwników, ale zaczyna się rozmowa” – dodała.

 

Anna Popek jest wierna Telewizji Publicznej od ponad 20 lat. Swoimi wypowiedziami często naraża się na słowa krytyki zwłaszcza z ust przeciwników partii rządzącej. Dziennikarka w udzielonym wywiadzie odniosła się również do programów, które przed laty wypadały z ramówki TVP z jej udziałem – „Strefa Gwiazd”, „Aleja Gwiazd”. Co wtedy czuła?

 

Pomyślałam, że nie znam życia. Wielkie marzenia, praca warsztatowa, przygotowania – wszystko wzięło łeb. Czułam smutek, który wynikał z utraty kontroli nad własnym życiem. Nie mogłam pracować nigdzie indziej poza telewizją. Poza tym nie chciałam, lubiłam swoją pracę i nadal lubię. Najgorsze jest, że nie masz na to wpływu. Przypadkowe osoby, niekiedy nieprzyjaźnie nastawione decydują o  tym, co się z tobą dzieje. W naszej branży istotny jest także upływ czasu. Z biegiem lat robisz się coraz starsza, a twoja konkurencja coraz silniejsza. Wiadomo prędzej czy później musi dość do wymiany pokoleń. Ważne jest, żeby zdążyć zrobić coś wartościowego, autorskiego zanim dojdzie do tej wymiany. Życie zawodowe też mamy tylko jedno, nie powtórzy się pewnych sytuacji – odpowiada Anna Popek. Na tym nie koniec. Dziennikarka odniosła się również do rywalizacji kobiet i możliwym udziale osób trzecich w swojej karierze. Cały wywiad dostępny tutaj.

 

Prestige Bag News to autorski projekt dziennikarki Iwony Gielecińskiej, dedykowany pasjonatom rozmów i zakulisowych wątków polskiego świata show-biznesu. Projekt zaskarbił zaufanie znanych i lubianych. Na zwierzenia zgodzili się m.in. Sławek Uniatowski, Paweł Małaszyński, Marcin Korcz, Joanna Balasz, Anna Kerth, Patricia Kazadi i wiele więcej.

 

źródło: Partner MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ