Thursday, February 29, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Anna Lewandowska napisała książkę o…ciąży!

Anna Lewandowska napisała książkę o…ciąży!

Czy Healthy Mama okaże się hitem?

Anna Lewandowska została mamą 4 maja 2017 r. Zaledwie tydzień po urodzeniu córki Klary, światło dzienne ujrzała (w przedsprzedaży) nowa książka celebrytki. Chociaż przez ostatnie 9 miesięcy Lewandowska unikała paparazzi, to w książce często pokazuje ciążowy brzuszek. Czy kolejna publikacja sportsmenki okaże się hitem?

Co znajdziemy w nowej książce Anny Lewandowskie / fot. materiały prasowej

Co znajdziemy w nowej książce Anny Lewandowskie / fot. materiały prasowej

Po sukcesie swoich dwóch pierwszych książek, nikogo nie powinno dziwić, że Anna Lewandowska i tym razem postanowiła podzielić się z innymi kobietami swoimi do świadczeniami z okresu ciąży. Opisała je w najnowszej książce „Healthy Mama”.

Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Waszą dobrą energię! ❤️❤️? @_rl9 Dear, I would like to thank you all for warm words, congratulations, for your support and good energy! ❤️❤️? #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


Z informacji prasowej dowiemy się, że poradnik jest kompendium wiedzy zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla tych, które do tego stanu się przygotowują. Książkę rozpoczynają słowa lekarza, które usłyszała Ania po odebraniu wyników badań: „Nie wiem co pani je, ale niech koniecznie to pani zapisuje”. Od tego momentu Ania zaczęła prowadzić skrupulatne notatki dotyczące diety, stanu zdrowia  i ćwiczeń, a wynikami obserwacji dzieli się z czytelnikami.

Żona Roberta Lewandowskiego wielokrotnie podkreśla, że najlepszym prezentem jaki możemy dać swoim dzieciom jest zdrowie i wokół tego założenia rozbudowana jest książka. Zaznacza, że zdrowie matki i dziecka dotyczy również wszystkich domowników. Jeśli zdrowe nawyki podsuniemy także partnerowi, zwiększą się  nasze szanse na zdrowy rozwój dziecka, a nowy styl życia pozostanie z nami na długie lata.
Z książki dowiemy się również, jakie badania czekają wszystkie ciężarne kobiety podczas kolejnych wizyt u lekarza, dlaczego tak ważne jest opracowanie własnego planu żywienia, oraz jaki wpływ na organizm ciężarnej kobiety mają poszczególne minerały i witaminy. Oprócz tego w książce znajdziemy znakomite przepisy oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży.

Wbrew pozorom, Ania nie zmusza kobiet do rygorystycznych diet oraz wycieńczających treningów. Jej zdaniem ciąża to okres, w którym najbardziej potrzebujemy spokoju i bliskości, a jedzenie powinno być nie tylko świeże i zdrowe, ale również smaczne! Wśród propozycji kulinarnych znajdziemy dużo przepisów na ryby (bogate w kwasy omega-3), ciepłe śniadania i słodkości.

Książka powstała przy współpracy z ekspercką wiedzą dra n. med. Jacka Szymańskiego, dra n. biol. med. Patrycji Szachty, trenera personalnego i dietetyki Edyty Litwiniuk, specjalisty ds. żywienia Łukasza Sieńczewskiego.

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ