Saturday, July 13, 2024
Home / Kultura  / Anna Ficner-Ogonowska: „Okruch”

Anna Ficner-Ogonowska: „Okruch”

Anna Ficner-Ogonowska powraca z buzującą emocjami powieścią o miłości, tajemnicach i sile dobra

Anna Ficner-Ogonowska

Po prawie 3 latach wydawniczej przerwy, na rynku pojawiła się długo wyczekiwana powieść autorki bestsellerowej sagi o szczęściu – Anny Ficner-Ogonowskiej. „Okruch” prowadzi do świata uczuć, daje siłę i pozwala zrozumieć, czym jest prawdziwa, odpowiedzialna miłość – nie tylko partnerska, ale także ta między matką a dzieckiem. Bo „jeden dobry okruch pamięci wystarczy, by wiele zachować, by karmić się nim przez całe życie.”

okruch znak

„Okruch” (wyd. Znak) autorstwa Anny Ficner-Ogonowskiej / fot. materiały prasowe

To pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, która pragnie zanurzyć się w literackiej krainie pełnej wyrazistych bohaterów i wciągających wydarzeń.
Anna Ficner-Ogonowska to prawdziwa mistrzyni relacji międzyludzkich, przelanych na karty powieści. Tworzone przez nią historie pokochały tysiące Polek, a Hani i Mikołajowi – bohaterom sagi o szczęściu, kibicowały niemal wszystkie Czytelniczki.
Dziś autorka wraca z niezwykłą powieścią, która przywraca wiarę w ludzi, tłumaczy, czym jest miłość i dlaczego dobro jest tak ważne w naszym życiu.

Wszystko zaczyna się od przypadkowego spotkania – trudnej do wyobrażenia sytuacji. Potem następuje jedno spojrzenie. Dotyk. Słowo. Grom z jasnego nieba. Ścieżki dwojga ludzi krzyżują się bezpowrotnie.
Ale „Okruch” to nie tylko zapis miłości dwójki bohaterów.
To międzypokoleniowa powieść obyczajowa z wciągającą fabułą. Jest intryga, wyraziste postaci, skrywane tajemnice – to wszystko sprawia, że od książki nie można się oderwać. Autorka porusza w niej ważne kwestie obyczajowe, opisuje nie zawsze łatwe relacje między najbliższymi, pokazuje jak ważne są więzi i przyjaźnie. Ficner-Ogonowska na kartach najnowszej powieści kreuje świat prawdziwych uczuć, silnych przeżyć, dramatycznych wydarzeń i niełatwych decyzji!

O autorce:

Anna Ficner-Ogonowska

Anna Ficner-Ogonowska / fot. materiały prasowe

Anna Ficner-Ogonowska odniosła niebywały sukces jako autorka, która doskonale rozumie kobiety. Córka, matka i żona, która zjednała sobie serca ponad miliona Polek. Dzięki swoim powieściom stała się ich przyjaciółką, która przywraca wiarę w miłość i ludzi. Autorka jest nauczycielką. Rękopis pierwszej książki wysłał w tajemnicy przed nią do wydawnictwa mąż. Debiut „Alibi na szczęście”, podobnie jak kolejne części trylogii: „Zgoda na szczęście” i „Krok do szczęścia”, ale także „Szczęście w cichą noc” i „Czas pokaże” szybko osiągnęły status bestsellerów. Najnowsza powieść Anny Ficner-Ogonowskiej „Okruch” jest pełna prawdziwych uczuć, silnych przeżyć i dramatycznych wydarzeń.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / Anna Ficner-Ogonowska okruch
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ