Wednesday, February 21, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / ANIA KRUK: biżuteria na przemianę, narodziny i świeżość

ANIA KRUK: biżuteria na przemianę, narodziny i świeżość

A Ty? Jesteś gotowa na swoje odrodzenie? #reborn

Kampania #reborn marki ANIA KRUK to kolejny rozdział opowieści o różnorodności / fot. Klaudia Kocielska

Kampania #reborn marki ANIA KRUK to kolejny rozdział opowieści o różnorodności. Tym razem marka przypomina o tym, jak złożoną i niejednoznaczną kwestią jest macierzyństwo. Do projektu, podobnie jak w poprzednich kampaniach – SELFLOVE i SISTERHOOD, zaproszono autentyczne osoby, które znają i wspierają wartości marki oraz noszą jej produkty

Biżuteria i macierzyństwo?

Każda osoba zaproszona do udziału w kampanii to odmienna wizja macierzyństwa, inne podejście do tematu kobiecości, wolności, umiejętności decydowania o sobie, to także wiele trudnych doświadczeń. Każdy wybór i każda droga – osobista, niejednoznaczna, kręta i interesująca. Marka ANIA KRUK jest blisko swoich obserwatorów, wspiera ich i tworzy oryginalną i kolorową społeczność bez podziałów. Siłą kampanii REBORN są przyświecające marce idee – uwypuklanie wyjątkowości, rozumienie niedociągnięć, poszanowanie niezależności i wyborów innego człowieka.
W ten sposób marka podkreśla, jak ważna jest umiejętność decydowania o sobie, wymykanie się schematom, trzymanie się obranej przez siebie drogi oraz podkreśla różnorodność swoich obserwatorów i klientów.
W kampanii wzięły udział cztery boahterki – Kaja, dwie Weroniki i Adrianna – silne osobowości, ciekawe wybory, mocne decyzje i osobiste, poruszające historie związane z macierzyństwem, które może być dziś rozumiane na wiele sposobów – w każdej kobiecie odradza się ono w nowy, bardzo intymny sposób. Dziewczyny są w podobnym wieku i na podobnym etapie ważnych, życiowych wyborów. Istotne są różnice w decyzjach, jakie podjęły oraz wybór drogi, którą podąża każda z nich.
Mocnym elementem projektu jest odrodzenie (REBORN), które może symbolizować przemianę, narodziny i świeżość. Za pośrednictwem wielu kanałów marka ANIA KRUK przypomina, że każda kobieta nosi w sobie swój odcień i własne rozumienie oraz decyzję dotyczącą macierzyństwa. Zyskuje dziś ono nowe znaczenia i wymiary, odradzając się jako idea w sposób niezwykle osobisty.

Zobacz też:
A ty, za co siebie kochasz? Biżuteria ANIA KRUK w duchu selflove

A Ty? Jesteś gotowa na swoje odrodzenie? #reborn

Produkcja: Martyna Olszak-Bachora
Zdjęcia: Klaudia Kocielska
Video: Michał Bachora
Stylizacje: Weronika Judkowiak
Make Up: Krzysztof Szambela

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ