Monday, March 4, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Ania Dąbrowska: Lekarstwo na zło i strapioną duszę

Ania Dąbrowska: Lekarstwo na zło i strapioną duszę

Czego spodziewać się po nowej płycie Ani Dąbrowskiej?

Ania Dąbrowska na okładce swojego najnowszego albumu "The best of" na zielonym tle z białymi napisami

Okładka najnowszego albumu Ani Dąbrowskiej "The best of" / fot. materiały prasowe

Łączy pokolenia, koi duszę i uzdrawia zmysł – płyty Ani Dąbrowskiej zawsze odbijają się szerokim echem wśród tysięcy słuchaczy, którzy już jesienią będą mieli okazję usłyszeć ją na żywo. Wokalistka zaprezentuje swoje największe przeboje podczas koncertów w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Nie zabraknie utworów, które wszyscy znamy i kochamy, ale też najnowszego singla „Serce nie sługa”

 

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Na swoim koncie ma już 6 albumów studyjnych i wiele nagród. Od debiutanckiego albumu wokalistki, który zaskoczył polski rynek muzyczny minęło już 14 lat, a artystka wciąż wydaje utwory, które w zawrotnym tempie zajmują wysokie miejsca list przebojów. Single: Tego chciałam, Trudno mi się przyznać, W Głowie, czy Porady na zdrady – szybko trafiły do serc słuchaczy. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego utworu Serce nie sługa, stworzonego na poczet filmu o tym samym tytule. Wokalistka nie ma jednak zamiaru spoczywać na laurach. Już od kilku miesięcy możemy zakupić w sklepach album kompilacyjny, na którym znajduje się jej piętnaście największych przebojów.

Nowy krążek kombinacją stylów

Wydana płyta jest ukłonem w stronę wielbicieli artystki, którzy za jej pośrednictwem mogą znaleźć swoje ukochane tytuły na jednym ,,krążku”. Styl Ani Dąbrowskiej zmieniał się na przestrzeni jej kariery. Od elektronicznych brzmień, które dominowały w początkowej fazie jej twórczości, aż po utwory nawiązujące do epoki disco czy ballady, które dominowały na późniejszych płytach. Na czym polega fenomen artystki?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Singla „Serce nie sługa” możecie posłuchać z innymi hitami na liście @spotify „This Is”. Link do playlisty w bio. Który utwór jest Waszym ulubionym?

Post udostępniony przez Ania Dabrowska (@aniadabrowskaofficial)

Bez względu na styl w jakim komponuje, jej utwory zawsze cechowała nastrojowość i uczuciowość.

Piękne teksty mówiące zwykle o miłości trafiają nawet do najbardziej wyrafinowanych odbiorców. Przez utwory artystki przemawia szczerość . Radości, zmartwienia, rozczarowania spotykają człowieka niezależnie od jego statusu majątkowego i wieku. Właśnie to wydaje się być kluczem do sukcesu wokalistki. Dąbrowska łączy pokolenia i uwalnia emocje. Na koncertach piosenkarki nie brakuje zarówno młodych, jak i tych nieco starszych odbiorców. Artystka tworzy bowiem teksty prawdziwe, dotykające osoby w każdym wieku. Opisuje sytuacje, które spotkać mogą każdego z nas.

Niekończący się pomysł

Twórczość Ani Dąbrowskiej jest dowodem na to, że temat spraw damsko-męskich wcale nie został jeszcze wyczerpany. Wciąż tworzy piosenki oryginalne i przejmujące. Jej twórczość udowadnia, że w miłości wciąż są niezbadane rejony do odkrycia. Utwory wokalistki nadają się zarówno jako tło podczas romantycznej kolacji, jak i jako muzyka taneczna. Każdy z nas uwielbia Anię Dąbrowską za inną, konkretną cechę jej działalności.

Wszystkich z nas łączy jednak zamiłowanie do emocji, jakie wywołują w nas utwory artystki.

Wysłuchanie Dąbrowskiej na żywo, wśród innych jej fanów, jest niezapomnianym przeżyciem, które zawsze pozostawia ślady w duszy odbiorów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ