Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Co mi tam wiatr!

Co mi tam wiatr!

Chcesz mieć piękne włosy? Zastosuj kurację Kebelo System

Kebelo

Gift box z produktami Kebelo do domowej pielęgnacji

Kebelo

Gift box z produktami Kebelo do domowej pielęgnacji

Zanim nadejdą październikowe wietrzne i zimne dni, zanim trzeba będzie sięgnąć po czapkę, warto pomyśleć o wygładzeniu i wzmocnieniu włosów, by zdrowe przetrwały trudny czas. Liderem w tym zakresie jest Kebelo System®. Nie jest to jednak typowy system prostujący włosy. Mocno kręcone włosy zmieni w lżej kręcone, lekko kręcone w fale, a fale w proste włosy. Kuracja jest naprawdę bezpieczna – nie wykorzystuje formaldehydu ani jego komponentów. Ich miejsce zajmuje nowa technologia oparta na aminokwasach (karbocysteina) i białkach pochodzenia roślinnego. Kuracja obejmuje 3 etapy:

Oczyszczanie – specjalny szampon usuwa z włosów kosmetyki i otwiera łuski włosów, pozwalając wniknąć do środka substancjom czynnym. Szampon nie wysusza włosów – przeciwnie, nadaje im miękkość i sprawia, że w naturalny sposób się prostują.

Kuracja – odbywa się specyfikiem Kebelo ADVANTAGE Treatment. Zawarta w nim karbocysteina wzmacnia, odbudowuje i rewitalizuje każdy włos, a białka pochodzenia roślinnego uszczelniają i wypełniają jego łuski. Pod wpływem ciepła składniki kuracji są zatrzymywane wewnątrz włosów, co chroni je przez działaniem wilgoci i sprawia, że po zaledwie godzinnej kuracji (inne systemy potrzebują na to do trzech dni) włosy stają się gładkie, lśniące, nie skręcają się i łatwo się układają. Co więcej, natychmiast po zabiegu można stosować koloryzację.

Pielęgnacja – system proponuje dwie linie produktów pielęgnacyjnych: linia wzbogacająca (Kebelo Enriching) przeznaczona jest do włosów suchych i szorstkich, a linia rewitalizująca (Kebelo Revitalising) – do włosów cienkich i przetłuszczających się. W ich skład wchodzi szampon, odżywka oraz maska do stosowania raz w tygodniu. Obie linie nie zawierają parabenów ani laurylosiarczanu sodu.

Kuracja systemem Kebelo jest już dostępna w krakowskim Studiu Urody Angel, 31-103 Kraków, ul. Felicjanek 25, tel. 12 429 11 59, kom. 513 167 219, www.studioangel.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ