Monday, May 27, 2024
Home / PARTNER MK  / Aneta Sabat, coach i mediatorka sądowa: Pomagam ludziom po przejściach budować nowe związki oparte na szacunku i zaufaniu

Aneta Sabat, coach i mediatorka sądowa: Pomagam ludziom po przejściach budować nowe związki oparte na szacunku i zaufaniu

Chcesz stworzyć udany związek? A może potrzebujesz porady biznesowej?

/ fot. Nathan Dumlao / Unsplash

Aneta Sabat prowadzi wiele działalności, dzięki którym pomogła nie tylko rodzinom, ale i biznesom stanąć na nogi. Jaką pomoc oferuje specjalistka? Jak możemy się z nią skontaktować?

 

Aneta Sabat – coach od zadań specjalnych

Aneta Sabat organizuje sesje coachingowe dla kobiet i mężczyzn po przejściach, pragnących stworzyć udane związki oparte na szczęściu i szacunku – niezależnie od tego, czy są to osoby rozwiedzione, po stracie stałego partnera, czy te, których bliscy odeszli. Z usług Anety można skorzystać również w razie potrzeby zatrudnienia mediatora. Aneta Sabat zajmuje się przede wszystkim mediacjami przedsądowymi i sądowymi dla rodzin patchworkowych i rodzin z dziećmi. Jako coach prowadzi warsztat stacjonarny „Pozytywna dyscyplina dla Rodzin Patchworkowych – jak zrobić by się udało!” a także szkolenie on line „Jak zostałam SuperMacochą”.

 

Kim jest Aneta Sabat?

Aneta Sabat mówi o sobie „SuperMacocha”, czyli:

 

Specjalistka od Rodzin Patchworkowych. Jestem Kobietą po czterdziestce, kochaną i kochającą Matką, Macochą, Babcią, w szczęśliwym związku z Maciejem. Jestem również coachem, mediatorem, specjalistą z zakresu radzenia sobie w trudnych chwilach, czyli stresowych i konfliktowych. Od ponad 12 lat wspieram sektor małych i średnich przedsiębiorstw oraz kręgi akademickie w umiejętnym podejmowaniu trafnych decyzji w sytuacjach stresowych. Ponad 2000 godzin spędzonych z moimi klientami na sesjach coachingowych oraz wiele szkoleń i warsztatów, które razem odbyliśmy nauczyło mnie pokory wobec świata i szacunku do ludzkich wartości a moim klientom przyniosło wymierne korzyści w sferze biznesowej i emocjonalnej.

 

W pracy specjalistka wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjologii układu nerwowego, który ma odniesienie do neuropsychologii, neurologii, psychiatrii, etnologii i innych nauk behawioralnych. Jest specjalistą praktykiem w badaniach EEG i EEG Biofeedback, dlatego zdobyte umiejętności i doświadczenie wykorzystuje do ujawnienia i zaspokojenia rozpoznanych potrzeb.

 

Jak można być spokojnym, skoro wszystkie komórki w mózgu są nerwowe? – żartuje Aneta Sabat.

 

/ fot. Patricia Prudente

 

Aneta Sabat – kursy i konsultacje

Ekspertka zaprasza na szkolenia, warsztaty oraz konsultacje, między innymi:

 

– sesje coachingowe dla kobiet i mężczyzn po przejściach, pragnących stworzyć udane związki
– mediacje przedsądowe i sądowe dla Rodzin Patchworkowych i Rodzin z Dziećmi.
szkolenia/warsztaty:
„Pozytywna dyscyplina dla Rodzin Patchworkowych – jak zrobić by się udało!”
„Jak zostałam SuperMacochą”
„Posprzątaj w swoim Życiu, Kobieto!”
„Warsztat dla Kobiet po przejściach, które chcą stworzyć związki oparte na szczęściu i szacunku” (Wiedza i doświadczenie jak skutecznie zacząć od nowa, recepta na sprawczość w życiu, wymiana doświadczeń, materiały miotłowe, a także kawa, ciacho i pyszny posiłek).

 

Dla biznesu, w ramach abonamentu prowadzi również warsztaty „Zewnętrzne zarzadzanie konfliktem”, w których pomaga rozwiązywać kłopoty płatnicze oraz trudne sytuacje pracownicze. Aneta prowadzi także Facebookową stronę, Family Coaching, na której ogłasza swoje aktualne szkolenia i aktywności. Wspiera tam również społeczności rodzin patchworkowych i osób samotnie wychowujących. 

 

Czy każda macocha musi być zła? Coach rozwiewa wątpliwości

Choć bycie macochą nie jest byciem matką, Aneta Sabat, pracująca na co dzień z rodzinami patchworkowymi, uważa, że jest to przysposobienie dzieci, na których wychowanie ma się wielki wpływ, mimo że się ich nie wychowuje.

 

/ fot. materiały prywatne– Ta rola jest zarezerwowana dla biologicznych rodziców – podkreśla coach w jednym z artykułów dla Miasta Kobiet.

 

Ponadto zaznacza, że patchworkowe rodziny nie różnią się niczym od tych pierwotnych, a złośliwa była żona mogłaby ustąpić fatalnej teściowej.

 To, czy pozwolimy jej zepsuć nasz związek zależy wyłącznie od nas i naszych priorytetów – zaznacza.

 

Aneta Sabat nie tylko pomaga rodzinom mieszanym rozwiązywać konflikty, ale też sama jest macochą dla trzech pasierbic i matką syna z poprzedniego małżeństwa oraz dwójki z obecnego związku. Dla niej i jej partnera oczywistym było, że zamieszkają razem jedynie, jeśli wszystkie dzieci zaakceptują zarówno nowego partnera rodziców, jak i przybrane rodzeństwo. Wygląda na to, że patchwork się udał, bo najstarsze dzieci mówią, że w przyszłości chciałyby mieć równie udany związek, co rodzice. Wszystkie osoby zainteresowane działalnością Anety Sabat mogą skontaktować się z nią zarówno przez Facebooka, stronę internetową, jak i numer telefonu: 883-948-963. W SMS-ie wystarczy napisać swoje imię i sprawę, w jakiej chcemy się kontaktować, a Aneta Sabat oddzwoni najszybciej, jak to możliwe. 

 

Więcej o tym, jak poradzić sobie jako macocha: Nie musisz być złą macochą z bajki

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ