Sunday, April 21, 2024
Home / Kultura  / Andrzejki!

Andrzejki!

Jak świętować ostatni weekend przed Adwentem? Nasza redakcja ma dla Was kilka zwariowanych propozycji!

swa krakow szafobranie

Pierwszy cykliczny swap w Krakowie - Szafobranie z Miastem Kobiet, fot. Weronika Kosińska

Jak świętować ostatni weekend przed Adwentem? Nasza redakcja ma dla Was kilka zwariowanych propozycji!

swa krakow szafobranie

Pierwszy cykliczny swap w Krakowie – Szafobranie z Miastem Kobiet, fot. Weronika Kosińska

Po pierwsze Szafobranie z Miastem Kobiet, na którym oprócz jak zwykle magicznej wymiany ciuchów i poszukiwania czarodziejskich dodatków, możecie się spodziewać andrzejkowych zabaw, przesądów i wróżb (o ile oczywiście należycie do tych szczęściar, które zdążyły się odpowiednio wcześniej zapisać na listę).

luxury fashion nightPo drugie Luxury Fashion Night – pokaz mody biznesowej połączonej z wystąpieniem Moniki Jurczyk „OSY”, która w ten wyjątkowy wieczór wyjaśniać będzie tajniki dobrego stylu i wizerunku w biznesie. Na tej imprezie nie zabraknie Miasta Kobiet, które jest patronem medialnym wydarzenia.

drinki koedukacyjnePo trzecie – domówki. Czyli niezobowiązujące imieniny u solenizantów, które można wypełnić eksperymentami kulinarnymi testując drinki idealne dla kobietdrinki idealne dla mężczyzn – albo zwyczajnie powłóczyć się po mieście. Przed wyjściem z domu koniecznie sprawdźcie jednak nasz przewodnik dla piwoszy – cobyście nie zmarzli w nieciepłą już noc listopadową…

szpilki veneziaA dla wszystkich kobiet, które zmagają się z odwiecznym problemem co na siebie włożyć polecamy dwa teksty: psychotest Ewy Herzyk  rozszyfrowujący szpilki i buty na płaskim obcasie oraz sposób Betsey Johnson na… rajstopy! Marzysz o markowej bieliźnie od projektanta? Namaluj ją sobie sama, albo nawet z pomocą bliskich, ale nade wszystko: baw się dobrze!

betsey johnson ny

Betsey Johnson – sposób na markowe rejstopy, w których nigdy nie pójdzie Ci oczko…, fot. Anna Morgowicz

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ