Monday, July 15, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Przegląd sukienek na Andrzejki

Przegląd sukienek na Andrzejki

Postawisz na czerń, kolor czy blask? Panujące trendy zainspirują cię jak wyglądać najpiękniej podczas zbliżającej się imprezy andrzejkowej. Oto krótki poradnik.

Postawisz na czerń, kolor czy blask? Panujące trendy zainspirują Cię, jak wyglądać najpiękniej podczas zbliżającej się imprezy andrzejkowej. Oto krótki poradnik, który ułatwi Ci poszukiwania sukienki idealnej, przygotowany przez serwis Domodi.pl.

Domodi.pl

Zdjęcie 1 z 16

fot. Domodi.pl

 

Czerń

Te z Was, które przeszły na ciemną stronę mocy i tylko jeden kolor uważają za słuszny, nie muszą się martwić. W ofercie Domodi.pl znajduje się kilkaset modeli nieśmiertelnej małej czarnej. Odważne panie mogą zdecydować się na wersję z ozdobną baskinką, skórzanymi elementami lub zmysłowymi wycięciami. Dla kobiet, które nie lubią jednak eksperymentować, znajdą się klasyczne kroje. Kolor czarny królował na jesienno-zimowych pokazach, takich domów mody jak: Etro, Givenchy czy Celine, a nimi zawsze warto się inspirować.

Kolor

W tym sezonie jednogłośnie burgund został wybrany, jako najgorętsza barwa jesieni. Dzielnie kroku dotrzymuje mu również fiolet (od jasnego wrzosu, po nasyconą purpurę i śliwkę) oraz niebieski. Zdecyduj się na jeden z tych trzech kolorów i wyróżniaj się na parkiecie!

Blask

Dolce&Gabbana i Balmain pokazali nam, że styl barokowy z ciepłymi metalicznymi kolorami i bogatą ornamentacją może wyglądać szykownie. Postaw na ciekawe zdobienia, wszystkie odcienie złota i zostań królową balu!

Wszystkie zaprezentowane modele dostępne są w serwisie Domodi.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Biżuteria 10 sierpnia, 2015

    Oryginalne, ale lepiej wyglądałoby z kryształami!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ