Sunday, April 21, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Andrzej Pągowski jurorem Bierzcie i Kręćcie

Andrzej Pągowski jurorem Bierzcie i Kręćcie

Dzwonisz, piszesz, robisz zdjęcia, słuchasz muzyki. Wszystko za pośrednictwem telefonu. A gdyby tak pójść krok dalej i nakręcić film?

Dzwonisz, piszesz, robisz zdjęcia, słuchasz muzyki. Wszystko za pośrednictwem telefonu. A gdyby tak pójść krok dalej i nakręcić film? Autor ponad 1000 plakatów wydanych w Polsce i zagranicą oceni prace młodych filmowców. Filmy odnoszące się do hasła „Mogę więcej niż inni” można zgłaszać do 19 kwietnia.

Andrzej Pągowski

Andrzej Pągowski / fot. materiał prasowy

Do konkursu można zgłaszać krótkometrażowe filmy fabularne o dowolnej tematyce, trwające nie dłużej niż 10 minut. Powinny być nagrane w technice cyfrowej przy użyciu cyfrowej kamery video, telefonu komórkowego lub aparatu fotograficznego – podkreślają organizatorzy. Internauci głosują na 12 najlepszych filmów. Spośród nich Andrzej Pągowski wybierze laureatów.

Artysta swoje prezentował na licznych wystawach indywidualnych w kraju i zagranicą. Jest laureatem kilkudziesięciu nagród polskich i zagranicznych, wśród których warto wymienić kilkanaście najwyższych trofeów na Międzynarodowym Konkursie na Najlepszy Plakat Filmowy i Telewizyjny w Los Angeles oraz kilka nagród głównych na Międzynarodowym Konkursie na Plakat Filmowy w Chicago. W ostatnich latach do jego kolekcji nagród trafiają trofea przyznawane za osiągnięcia reklamowe.

Filmy można zgłaszać do 19 kwietnia 2015 poprzez platformę „Bierzcie i kręćcie”. Szczegóły na stronie www.bierzcieikreccie.com. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali w ramach 8. edycji Festiwalu PKO OFF CAMERA, który patronuje konkursom.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ