Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska – jubileuszowa kolekcja z okazji 35-lecia marki

Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska – jubileuszowa kolekcja z okazji 35-lecia marki

Projektantka Gosia Baczyńska stworzyła wyjątkową, limitowaną kolekcję futer i sukni, a wszystko to z okazji 35. urodzin marki Andrzej Jedynaka. Kolekcja łączy w sobie oryginalny, charakterystyczny styl Gosi Baczyńskiej oraz luksus i prestiż reprezentowany od

Projektantka Gosia Baczyńska stworzyła wyjątkową, limitowaną kolekcję futer i sukni, a wszystko to z okazji 35. urodzin marki Andrzej Jedynaka. Kolekcja łączy w sobie oryginalny, charakterystyczny styl Gosi Baczyńskiej oraz luksus i prestiż reprezentowany od lat przez markę Andrzej Jedynak.

Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńśka

Zdjęcie 1 z 5

fot. AKPA

Andrzej Jedynak do zaprojektowania jubileuszowej kolekcji zaprosił jedno z najwybitniejszych nazwisk branży modowej, Gosię Baczyńską. W wyniku tej współpracy powstała limitowana, nowoczesna kolekcja trzech futer oraz dwóch sukni – Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska.

Linia stworzona przez Gosię Baczyńską to unikalne, modowe dzieła sztuki. Projektantka łącząc nowoczesność z klasyką podkreśla prawdziwe piękno i ponadczasową klasę naturalnych futer. W kolekcji Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska znajdziemy pudrową kurtkę z mireuszek ze skórzanymi rękawami i eleganckim wiązaniem, zachwycające dopasowane futro z norek inspirowane krojem klasycznego, męskiego trencza oraz oversizowe futro w kolorze butelkowej zieleni z kontrastującym czarnym kołnierzem. Prawdziwym hitem linii są dwie niezwykłe suknie – ekstrawagancka, skórzana mała czarna z ozdobnymi elementami z transparentnego materiału, której wyjątkowego charakteru dodaje doczepiana etola z futra lamy oraz długa suknia z trenem w stylu glamour wykonana z futra połączonego z delikatną koronką, która w subtelny sposób eksponuje talię. Jej tył ozdobiony jest fantazyjnym wiązaniem, a odsłonięte plecy nadają uwodzicielskiego charakteru.

[Not a valid template]

Projektantka tak wypowiada się o wspólnej kooperacji: Futro ma w sobie szlachetność, ale i pewną bezkompromisowość, nawet brawurę. Nie jest łatwe w pracy, ale odpowiednio potraktowane pozwala na efekt trudny do osiągnięcia w przypadku innego materiału. Mnie zawsze interesowało eksperymentowanie z tkaninami, szukanie zupełnie nowych dla nich rozwiązań. W swoich dwóch kolekcjach prezentowałam już futra. Dlatego propozycja stworzenia linii sygnowanej moim nazwiskiem złożona mi przez markę Andrzej Jedynak była dla mnie bardzo ciekawa. Zdecydowałam się na nią, bo doceniam postawę Państwa Jedynak, ich działanie na rzez utrzymania zamierającego już niestety rzemiosła, nie godzenia się na kompromisy. To rodzinna firma, która nie poddaje się globalizacji w przemyśle. Z powodzeniem nawiązuje dialog z masową produkcją, rozwija się, oferuje wyjątkowe, nowoczesne rzeczy.

Sesję wizerunkową wykonał Mateusz Stankiewicz, jeden z najbardziej cenionych polskich fotografów modowych. Za stylizację odpowiada słynny z charakterystycznego i nietuzinkowego stylu Andrzej Sobolewski. Twarzą sesji została Charlotte Tomaszewska (Model Plus), modelka doskonale znana z ekskluzywnych pokazów i sesji dla najlepszych polskich i światowych magazynów.(źródło:materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ