Sunday, April 14, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Anataka – trendy na sezon wiosna-lato 2013

Anataka – trendy na sezon wiosna-lato 2013

Kolekcja Anataki na sezon wiosna-lato to połączenie najnowszych trendów z ponadczasową elegancją. Kolekcja, tak jak pora roku, jest energetyzująca, pełna słonecznych barw, ale również zmysłowa i romantyczna. Nie brakuje w niej mocnych akcentów, koronkowych i

Kolekcja Anataki na sezon wiosna-lato to połączenie najnowszych trendów z ponadczasową elegancją. Kolekcja, tak jak pora roku, jest energetyzująca, pełna słonecznych barw, ale również zmysłowa i romantyczna. Nie brakuje w niej mocnych akcentów, koronkowych i florystycznych motywów.

W tym sezonie Anataka stawia na casual’ową elegancję, proponując sukienki o klasycznym kroju, ale w różnorodnych barwach i fakturach. Motywem przewodnim pojawiającym się w wiosennych stylizacjach są koronki z kwiatowym motywem w różnych wersjach kolorystycznych oraz florystyczne printy nakładane na biel i beż.

Anataka – trendy na sezon wiosna-lato 2013

Zdjęcie 1 z 9

Foto: Jakub Woźniak, foto backstage: Małgorzata Przyłęcka, modelka: Anna Maria/Rebel Models, stylizacja: Anna Banasiak

 

W kolekcji Anataki na sezon wiosna-lato 2013 będziemy mogli zobaczyć m.in. miękkie swetry w pastelowych barwach. Wciąż na topie pozostają spodnie capri, które oferujemy w kilku modnych kolorach. Pojawiają się także spódnice maxi, podkreślające kobiecość i dodające stylizacji swobody oraz nonszalancji. Ciekawym rozwiązaniem są różne części garderoby, które łączy ten sam motyw nadruku – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

Zgodnie z obowiązującymi trendami, kolekcja stanowi oprawę kobiecości i pozwala na pełną stylizację na każdą okazję i porę dnia. Marka Anataka proponuje różnorodną kolekcję, zarówno dla młodych dziewczyn, które kochają niezobowiązujące stylizacje, jak również dla pań, które cenią sobie klasykę i ponadczasową elegancję.

Marka Anataka zrealizowała właśnie sesję wizerunkową kolekcji wiosna-lato 2013.

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ