Saturday, July 20, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / Jej największe hity zna każdy milennials. Ikona popu rusza w trasę i wystąpi w Polsce

Jej największe hity zna każdy milennials. Ikona popu rusza w trasę i wystąpi w Polsce

„I’m Outta Love”, „Left Outside Alone”. Wiesz o kim mowa?

Anastacia

Anastacia / fot. Peter Svenson

Obdarzona jednym z najbardziej rozpoznawalnych i potężnych głosów w historii muzyki, międzynarodowa ikona popu Anastacia odwiedzi Polskę, by dać jedyny koncert w Warszawie. Bilety już w sprzedaży

 

 

Anastacia celebruje 25 lat na scenie

Anastasia rozpoczęła swoją karierę w 1999 roku, by dwa lata później stać się „Najlepiej sprzedającą
się nową artystką popową na świecie”. Ze względu na swój mezzosopranowy głos i niewielki wzrost (157 cm) bywa nazywana „małą damą z wielkim głosem”. Mega-głos stojący za takimi hitami jak wielokrotnie platynowe „I’m Outta Love”, „Paid My Dues” i „Left Outside Alone” sprzedał od tego czasu ponad 30 milionów płyt, zbierając przy tym szeroką gamę nagród (ponad 225 nagród w 31 krajach) i hitów nr 1 (w 19 krajach). Po uczczeniu 22. rocznicy swojego debiutanckiego przeboju „I’m Outta Love” podczas ogromnej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie „I’m Outta Lockdown – The 22nd Anniversary”, niedawno rozpoczęła kolejny rozdział z „Our Songs”: To jej hołd dla największych hitów, które odkryła podczas koncertowania w Niemczech, kraju z ogromną bazą fanów Anastacii od samego początku (sprzedała tam ponad 3 miliony albumów).

 

Może też cię zainteresuje:
Kim jest Taylor Swift?

 

Anastacia rusza w trasę koncertową „Not That Kind”

Na początku lipca, Anastacia ogłosiła wielką europejską trasę koncertową na rok 2025, zatytułowaną „Not That Kind”. To monumentalne tournée upamiętnia 25 lat od wydania debiutanckiego albumu studyjnego Anastacii, który ukazał się w 2000 roku. Artystka po raz pierwszy zdobyła popularność w Europie hitem „I’m Outta Love” i od tamtej pory cieszy się światowym sukcesem. Trasa obejmie największe miasta w Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Austrii, Czechach, Niemczech, Polsce, Irlandii, Holandii, Francji, Belgii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Jestem niezwykle podekscytowana możliwością ponownego koncertowania w Europie i czuję się zaszczycona, że mogę występować w tylu pięknych miejscach dla moich wyjątkowych fanów. Nie miałam okazji zrobić trasy koncertowej promującej mój pierwszy album, co sprawia, że ta trasa jest jeszcze bardziej niezwykła. Nie mogę uwierzyć, że minęło 25 lat od ‘Not That Kind’, na pewno będziemy świętować w prawdziwym stylu Anastacii. To będzie jedna wielka rocznicowa impreza. Nie mogę się doczekać, żeby was wszystkich tam zobaczyć!

– nie kryje wzruszenia Anastacia.

Ogłoszenie trasy koncertowej pojawia się po sukcesie albumu coverów Anastacii z 2023 roku „Our Songs” (Edel). Album celebruje muzykę, w której Anastacia zakochała się podczas pobytu w Niemczech i prezentuje 12 anglojęzycznych interpretacji niemieckich hitów z lat 1980-2020. Płyta odniosła ogromny sukces w całej Europie – zajęła 2. miejsce na niemieckiej liście albumów, 5. miejsce w Austrii i 8. miejsce w Szwajcarii. 21 czerwca popowa ikona wydała specjalną edycję bonusową „Gold Deluxe Edition” albumu „Our Songs”, zawierającą nowe covery oparte na utworach młodych niemieckich twórców hitów – Nico Santos, Michael Schulte i Zoe Wees. 

 

Anastacia wystąpi w Warszawie

Anastacia da koncert 30 marca 2025 w Warszawie w Klubie Stodoła. Bilety w sprzedaży od 5 lipca na livenation.pl

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anastacia (@anastaciamusic)

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ