Thursday, February 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Amy Schumer: Kiedy mężczyzna ma prawo nie doprowadzać kobiety do orgazmu

Amy Schumer: Kiedy mężczyzna ma prawo nie doprowadzać kobiety do orgazmu

Poznaj 5 prawd od jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata

„Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach” Wydawnictwo Kobiece

1. Jeśli ona jest dziwką, a następny klient już czeka. Ale nawet wtedy lepiej to z nią uzgodnić.

2. Jeśli jej się śpieszy i podkreśla, że nie ma czasu

3. Jeżeli jesteście w samolocie albo w innym miejscu publicznym. Nawet gdy możecie sobie pozwolić na stosunek płciowy w takich okolicznościach, po prostu wejdź w nią, a potem wyjdź. Za to po powrocie do domu zadbaj o swoją kobietę, jak należy.

4. Kiedy podejrzewasz, że do pokoju mogą wejść dzieci albo rodzice. Ale powtarzam: także wtedy zadbaj o swoją kobietę, tylko później, w dogodniejszej sytuacji.

5. Jeśli złapie ją skurcz albo dopadnie głód.
Uwaga: Nie ma nic złego w braku orgazmu u kobiety podczas stosunku, jeśli doprowadziłeś ją do orgazmu wcześniej. Ja na przykład rzadko dochodzę wskutek samej penetracji. Dlatego przed założeniem mi wizyty głównej zawsze zapraszam do obcowania z moją łechtaczką!
—————————————————————————————————–

Twierdzi, że nie wygląda jak miss świata, ale może mieć każdego faceta. Czasem przesadza z humorem i alkoholem, ale twierdzi, że komikowi wolno. Walczy o prawa kobiet i przeciwstawia się przemysłowi urodowemu. Amy Schumer pokazuje, że nie istnieje „dziewczyna idealna”, w swojej książce łamie wszelkie normy społeczne. Premiera „Dziewczyny z tatuażem na lędźwiach” już 1 marca

„Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach” Wydawnictwo Kobiece

Mówi się o niej, że przesunęła granicę dobrego smaku, łamie wszelkie konwenanse i nie boi się kontrowersyjnych tematów. Porusza je zarówno podczas swoich występów, jak i w swojej książce. Znana jest między innymi z komedii romantycznej „Wykolejona”, do której sama napisała scenariusz i zagrała w niej główną rolę. Amy Schumer, jedna z najbardziej rozpoznawalnych komiczek na świecie w „Dziewczynie z tatuażem na lędźwiach” obnaża stereotypy dotyczące płci oraz mechanizmy rządzące światem show-biznesu. Jak sama twierdzi: „lektura nie jest pamiętnikiem ani autobiografią, a jedynie zbiorem historii z życia, w którym gra role córki, siostry, przyjaciółki, satyryczki, aktorki, czyjejś sympatii, dziewczyny na jedną noc, pracownicy, pracodawczyni, kochanki, fajterki, hejterki, pożeraczki spaghetti i amatorki wina”.

Opowieści przedstawiane przez Schumer to nie tylko barwne anegdoty, ale przede wszystkim historie ukazujące wartości, z którymi utożsamia się wiele kobiet. Komediantka przeciwstawia się lansowanemu przez kobiece magazyny i przemysł urodowy jedynemu słusznemu wizerunkowi kobiety, co zostało docenione przez wydawców najbardziej rozpoznawalnego magazynu na świecie – „Vogue USA”. Amy Schumer pojawiła się na okładce biblii mody w 2016 roku.

 

So proud to be on the cover of @instylemagazine! Thank you @laurabrown99 for the opportunity,@carterbedloesmith for confirming I’m a Hadid, @kimmykuppkakes for hair, @andrea_tiller for makeup, @cristinaehrlich for styling @jessseinfeld for interviewing me!

Post udostępniony przez @ amyschumer


Schumer, której rodzice stracili cały swój majątek, kiedy była dzieckiem, opowiada o tym, jak musiała nauczyć się żyć bez prywatnego samolotu, wakacji na Bahamach i zamieszkać w piwnicy. W tym samym czasie jej ojciec zachorował na stwardnienie rozsiane, a matka zdradziła go z ojcem najlepszej przyjaciółki Amy, co w konsekwencji wpłynęło na zerwanie wieloletniej przyjaźni. Słodko-gorzkie historie opowiadane przez autorkę dotyczą także jej licealnych przygód (gdy np. kradła z koleżankami stroje kąpielowe z galerii handlowych), początków kariery (gdy swoją pierwszą większą wypłatę oddała siostrze) czy ważnych dla niej wartości (siła i niezależność). Amy Schumer dzieli się doświadczeniami, które ukształtowały to kim jest – kobietą, która ma odwagę, by obnażyć swoją duszę i pokazać to, co jest dla niej naprawdę ważne, jednocześnie sprawiając, iż czytelnik może zacząć śmiać się w głos.

Fragment książki:
Jestem kompletnie popieprzona i totalnie zakręcona, więc nie mogę zaoferować wam takich mądrości. Jedyne, co mogę zrobić, to przedstawić wam swoje błędy, pomyłki, swój ból i powody do śmiechu.

Amy Schumer – amerykańska aktorka komediowa specjalizującą się w stand-upie, scenarzystka i producentka. Jest pomysłodawczynią, współproducentką, współscenarzystką oraz główną gwiazdą komediowego serialu skeczowego „Inside Amy Schumer”. Zagrała główną rolę i napisała scenariusz do komedii romantycznej „Wykolejona”. Znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata magazynu TIME.

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Młodzi na Dorobku 7 lutego, 2018

    ja wiem za to jak doprowadzić. Wibratorem! Zobaczcie test produktu: https://mlodzinadorobku.pl/jak-wybrac-wibrator/

  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/amy-schumer-kiedy-mezczyzna-ma-prawo-nie-doprowadzac-kobiety-do-orgazmu/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ