Thursday, February 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Makijaże na lato 2013 proponuje Ambasada Makijażu!

Makijaże na lato 2013 proponuje Ambasada Makijażu!

Lato coraz mocniej wdziera się do szaf uzupełniając naszą garderobę. A co z makijażem? Warto już teraz zastanowić się, jak podkreślić nasze piękno odpowiednią paletą kolorów. We współpracy z wizażystką, Sylwią Kozerą, wybrałyśmy dla Was

Lato coraz mocniej wdziera się do szaf, uzupełniając naszą garderobę. A co z makijażem? Warto już teraz zastanowić się, jak podkreślić nasze piękno odpowiednią paletą kolorów. We współpracy z wizażystką, Sylwią Kozerą, wybrałyśmy dla Was najmodniejsze makijaże tego sezonu.

Jak je wykonać? To bardzo proste.

Makijaż na lato 2013

Zdjęcie 1 z 8

Zdjęcia: Julita Pająk, Gosia Michalak Makijaż: Sylwia Kozera Fryzury: Agnieszka Pyrek

[Not a valid template]

Jeśli masz jasny kolor włosów, zielone oczy lub chcesz podkreślić letnią opaleniznę skuś się na makijaż w kolorze turkusowym.

Namaluj turkusową kredką kreskę na górnej powiece, rozetrzyj ją nieco, ciemniejszym, niebieskim cieniem. Za pomocą grubego pędzelka delikatnie nanieś swój ulubiony odcień morskiego cienia w zewnętrznym kąciku lekko cieniując go ku górze, środek powieki pokoloruj złotym oraz różowym cieniem. Dolną powiekę podkreśl granatowym cieniem lub kredką. Dla wzmocnienia efektu zastosuj tusz do rzęs w turkusowym kolorze. Na policzki nałóż blusher w zimnym odcieniu różu. Usta muśnij bladą pomadką lub błyszczykiem.

Natomiast jeśli masz brązowe oczy oraz włosy i wybierasz się na letnią imprezę – zaszalej z fioletem!

Grubym i miękkim pędzlem nałóż fioletowy cień w załamaniu powieki, koniecznie od zewnętrznego aż do wewnętrznego kącika oka. Ruchomą część powieki pomaluj złotym cieniem, zewnętrzny kącik oka pociągnij czarnym kolorem ku górze. Zrób grubą kreskę eyelinerem. Dolną powiekę pomaluj czarną kredką, która następnie rozetrzyj ciemnym odcieniem fioletu. Mocno wytuszuj rzęsy. Usta pomaluj na soczysty, czerwony lub pomarańczowy, kolor. I gotowe!

***

Od kilku lat zajmuję się profesjonalnym wizażem, który jest dla mnie nie tylko pracą ale też ogromną pasją, którą ciągle rozwijam i doskonalę. Uwielbiam podziwiać makijaże ze światowych wybiegów i z nich czerpać inspiracje. Praca przy sesjach zdjęciowych pozwala mi wykorzystać pomysły na kolorowe i niebanalne make up‘y. Malując staram się wydobyć z każdej kobiety całe jej piękno.

  Sylwia Kozera
ambasadamakijazu.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ