Tuesday, June 25, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Patrycja Markowska – poznaj jej Alter Ego (zdjęcia+video)

Patrycja Markowska – poznaj jej Alter Ego (zdjęcia+video)

Alter ego (łac. drugi ja) – jest drugą tożsamością, drugą osobowością wewnątrz tej samej osoby.Termin alter ego jest często używany w analizie literatury do opisu postaci, które są psychologicznie identyczne, a czasami również do opisania

Alter ego (łac. drugi ja) – jest drugą tożsamością, drugą osobowością wewnątrz tej samej osoby.Termin alter ego jest często używany w analizie literatury do opisu postaci, które są psychologicznie identyczne, a czasami również do opisania jakiejś postaci jako alter ego autora, fikcyjnego bohatera, którego zachowanie, mowa lub myśli celowo wyrażają tego autora. Alter ego często przejawia tłumione skłonności pisarza, także te najbardziej skrywane, często społecznie nieakceptowalne zachowania.

POZNAJ ALTER EGO PATRYCJI MARKOWSKIEJ

Zdjęcie 1 z 6

Ujęcia z klipu autorstwa Zuzanny Krajewskiej

Być może wielu może uznać  za „społecznie nieakceptowalny” również najnowszy teledysk Patrycji Markowskiej. Wokalistka pokazuje się nam w nowej, zaskakującej odsłonie. Jest to niewątpliwie najbardziej kontrowersyjne oblicze Patrycji kiedykolwiek.

Intrygujący  utwór zwiastuję nową płytę o tym samym tytule o której wokalistka mówi : Najbardziej rockowa, najciekawsza płyta w moim dorobku. Pracowaliśmy z zespołem zamknięci w studiu w górach. Było trudno i pięknie !. Efekty zaskoczyły nawet mnie samą.

Autorką tekstu jest Patrycja Markowska, a muzykę napisali Rafał Sędek i Sebastian Piekarek.

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ