Sunday, July 14, 2024
Home / PARTNER MK  / ALOESOVE: z miłości do aloesu

ALOESOVE: z miłości do aloesu

Moda na kosmetyki naturalne trwa

Zestaw kosmetyków Aloesove od Sylveco

Kosmetyki na bazie aloesu to kosmetyczny hit ostatnich czasów / fot. Sylveco

ALOESOVE to seria kosmetyków bazująca na najwyższej jakości ekstrakcie z aloesu, pochodzącym z upraw ekologicznych i posiadającym certyfikat UE dla rolnictwa ekologicznego. Wysoka jakość surowca jest potwierdzona znakiem IASC (International Aloe Science Council)

 

Wykorzystany surowiec to 200-krotnie zatężony standaryzowany ekstrakt z aloesu, który został poddany procesowi liofilizacji. Szybka obróbka liści po zbiorze pozwala zachować aktywność biologiczną i zapobiega degradacji enzymów. Dzięki procesowi liofilizacji ekstraktu, kosmetyki ALOESOVE posiadają w swoim składzie minimum 20% czystego organicznego soku z aloesu.

 

Kosmetyki ALOESOVE to również kosmetyki nieszkodliwe dla środowiska, biodegradowalne, posiadające tylko składniki pochodzenia roślinnego i które w 100% spełniają kryteria dla kosmetyków naturalnych. Ponadto w recepturach kosmetyków ALOESOVE zastosowano kompozycje olejków eterycznych, aby nadać produktom świeże, przyjemne i całkowicie naturalne zapachy.

 

Kosmetyki ALOESOVE nie są komedogenne i mogą być stosowane przez wszystkie typy cer. Dedykowane są przede wszystkim cerom wymagającym mocnego nawilżenia, bez nadmiernego obciążenia skóry. Mogą być stosowane w ciąży i w czasie karmienia piersią.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Klaudia 16 października, 2018

  Super sprawa! Czy nadają się również do cery mieszanej? Gdzie można je kupić?

  • Inga 19 października, 2018

   w aptece Melissa 🙂

 • Inga 19 października, 2018

  Tak, ja mam cerę mieszaną i stosuję te kosmetyki 🙂 A można je w dobrej cenie kupić przez internet, ja zamawiałam w Aptece Melissa 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ