Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Testy i recenzje  / Aloesove: ile aloesu w aloesie

Aloesove: ile aloesu w aloesie

Aloes jest sukulentem co oznacza, że magazynuje wodę, lubi też słońce, i może rosnąć na naszych parapetach, jednak żeby jego właściwości lecznicze przyniosły skutek musi mieć ok. 3 lat. Dlatego nim wyhodujesz odpowiedni okaz sięgnij

Aloes i jego działanie

Balsam do ciała Aloesove/ fot. materiały prasowe

Aloes jest sukulentem co oznacza, że magazynuje wodę, lubi też słońce, i może rosnąć na naszych parapetach, jednak żeby jego właściwości lecznicze przyniosły skutek musi mieć ok. 3 lat. Dlatego nim wyhodujesz odpowiedni okaz sięgnij po gotowe kosmetyki, właśnie pojawiła się na rynku nowość na jego bazie

 

 

Seria Aloesowe zwróci waszą uwagę kolorystyką, intensywne kolory opakowań z zawartością kosmetyków z dodatkiem organicznego soku z aloesu, tworzą spójną całość, a cena zachęca by je wypróbować, więc pora na test!
Balsam do ciała zaopatrzony jest w dozownik, co sprawia że użytkowanie jest bardziej higieniczne.

 

Smaruj co tylko chcesz

Posmarowane przez mnie różne części ciała, ręce, nogi nabrały gładkości, konsystencja balsamu jest płynna i nic się klei, nie pozostawia niepotrzebnej warstwy na skórze, jest przyjemny zapach i nawilżenie. Po czasie czuć wyraźne wygładzenie smarowanej powierzchni.

 

 

Dobry skład

Obecne często w rodzimej kosmetyce bardzo proste składy, utrwalają tylko przekonanie, że mniej znaczy lepiej. Stosowany od stuleci aloes zarówno zewnętrznie( maści, kremy ) jak i wewnętrznie do picia, goi, leczy, niweluje podrażnienia, pomaga przy ukąszeniach. Zawarta w nim biostymina działa także na nasz system odpornościowy.
Balsam na bazie trzech olejów; lnianego, z wiesiołka i z pestek winogron wydaje się idealną kompozycją dla przesuszonej, ogrzewanym powietrzem, skóry.

Codzienna pielęgnacja

Nasza skóra po zimie domaga się nawilżenia i natłuszczenia, uzyskamy je smarując nasze ciało balsamem nawet kilka razy dziennie. Skóra nie będzie się świecić, a balsam nie pozostawi plam, bo dobrze się wchłania. Przyjemna nuta połączonych składników, szybko znika, jeśli ktoś lubi kosmetyki neutralne, i bezwonne.
Zawarty w balsamie aloes regeneruje i goi, a dodatek witaminy E działa odmładzająco, wygładza też i chroni przed szkodliwym działaniem środowiska, co sprawi że i upływ lat i smog nie będzie nam straszny.
Wśród szerokiej gamy kosmetyków na bazie aloesu, po zimie, warto sięgnąć po serię Aloesove.

 

Edyta Sowa – Filipek
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ