Monday, March 4, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Własne cztery kąty

Własne cztery kąty

Szukasz odpowiedniego mieszkania dla siebie? Koniecznie przeczytaj.

Firma budowlana Allcon funkcjonuje na terenie Trójmiasta już od 1990 roku. Przez ten czas znacznie się rozwinęła, przechodząc wiele przemian, zwłaszcza w swojej strukturze, a dzięki podjęciu odpowiedniej strategii zarządzania, zyskała dobrą opinię wśród klientów. Obecnie, ze względu na charakter działań, została podzielona na Allcon Budownictwo, Allcon Investment oraz Allcon Osiedla. Pierwszy z wymienionych podmiotów zajmuje się generalnym wykonawstwem, drugi odpowiada za inwestycje komercyjne, natomiast ostatni realizuje inwestycje deweloperskie.

Awiator

Spółka ma aktualnie na swoim koncie sporo imponujących realizacji (między innymi powstających etapowo), takich jak chociażby osiedle mieszkalne Habenda w Gdańsku, gmach biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego czy Hospicjum dla dzieci i Centrum Handlowe Witawa w Gdyni. Na tym jednak nie zamierza poprzestać – w przyszłości planuje wiele innych użytecznych inwestycji, w tym także nowe mieszkania w Gdańsku. Nic więc dziwnego, że Allcon stał się marką docenianą i wiodącą na rynku deweloperskim Trójmiasta. Prócz tego przyjmuje zlecenia od klientów, którzy spodziewają się projektów ściśle dopasowanych do ich finalnej wizji nieruchomości („szytych na miarę”) oraz zarządza obiektami, przeznaczonymi do wynajmu. Dzięki tak rozległym możliwościom i braku skupienia wyłącznie na jednej formie działalności, wybija się na tle konkurencji. Ponadto, firma wciąż stara się podążać za obecnymi trendami, oddając do użytku w pełni innowacyjne obiekty.

Coraz większą popularnością cieszą się nowe mieszkania w Gdyni. Do dzisiaj ich szczęśliwymi posiadaczami stały się tysiące ludzi. Przyczyną tego stanu rzeczy, podobnie jak w przypadku gdańskich osiedli, realizowanych przez Allcon, jest niezwykle szeroka i dopracowana pod każdym względem oferta sprzedaży. Proponowane lokale mają różne metraże, od małych kawalerek, poprzez średnie M3 aż do przestronnych, luksusowych apartamentów z poddaszem lub antresolą. Młodzi ludzie, najczęściej po studiach, którzy nie ukończyli jeszcze trzydziestu pięciu lat, za pośrednictwem firmy mogą też nabyć swoje pierwsze mieszkanie w ramach rządowego programu Mieszkania dla Młodych. Budynki znajdują się w atrakcyjnej okolicy, a na terenie osiedli powstają specjalne strefy rekreacyjne, odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Awiator4

Mieszkania cechuje wysoka jakość architektoniczna oraz potrzeba wykorzystania nowoczesnych rozwiązań. Poza zachęcającym wyglądem, wykonawcy stawiają również na ich funkcjonalność oraz ergonomię. Co najważniejsze, Allcon zapewnia swoim klientom pomoc podczas realizacji transakcji, by nie musieli sami mierzyć się z problemami. Jest to możliwe głównie za sprawą współpracy ze specjalistami w dziedzinie udzielania kredytów hipotecznych, architektury czy też architektury krajobrazu.

Renomę firmy Allcon potwierdza też długa lista otrzymanych przez nią certyfikatów. Wśród sporej liczby specjalnych osiągnięć należy wymienić nagrody pierwszego stopnia w najwyższej kategorii „Budowa roku”, przyznane Centrum Handlowemu Witawa (2003), a także Redłowskiej Kaskadzie (2006). Spółkę doceniono też poprzez wyróżnienie jej w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm w ramach plebiscytu Gazele Biznesu. W dodatku, Allcon Osiedla udało się trafić aż dwukrotnie do elitarnego rankingu Diamenty Forbesa. Jako że Allcon nie stoi w miejscu, a nadal prężnie się rozwija, niestrudzenie dążąc do doskonałości, zyskuje miano niezawodnej i prestiżowej firmy wśród coraz większego grona klientów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ