Saturday, June 22, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Alicja w Krainie Domodi

Alicja w Krainie Domodi

Alicja w Krainie Czarów to bajkowy temat, z którym musiały zmierzyć się cztery krakowskie blogerki, podczas konkursu organizowanego przez największą internetową galerię zakupową w Polsce – domodi.pl

Alicja w Krainie Czarów to bajkowy temat, z którym musiały zmierzyć się cztery krakowskie blogerki, podczas konkursu organizowanego przez największą internetową galerię zakupową w Polsce – domodi.pl. Zadaniem konkursowym było stworzenie najbardziej oryginalnej stylizacji modowej, z użyciem produktów znajdujących się na stronie galerii. Przedstawione projekty oceniały dziennikarki modowe oraz stylistka Monika Grelewicz.

Alicja w Krainie Domodi

Zdjęcie 1 z 13

fot. materiał prasowy

 

Cztery krakowskie blogerki 5 marca zmierzyły się ze stworzeniem modowej stylizacji, dla jednej z najbardziej popularnych bajkowych postaci – Alicji w Krainie Czarów. Na spotkaniu obecne były: Marta Senderska, Roksana Tekieli, Małgorzata Bęben oraz Katarzyna Gorlej. Ich zadaniem było wykonanie stylizacji za pomocą narzędzia, przy użyciu wszystkich dostępnych na stronie ubrań. Rywalizacja była zacięta, ponieważ uczestniczki na wykonanie zadania miały 30 minut i dopiero na spotkaniu zostały poinformowane jaki jest motyw przewodni konkursu. W jury zasiadły dziennikarki zajmujące tematyką modową: Anna Kopeć, Katarzyna Małodobry, Paulina Rogala oraz Joanna Jawor. Przewodniczącą grona oceniającego blogerki była Monika Grelewicz, stylistka Domodi.pl. Prawie jednogłośnie zwyciężyła stylizacja przygotowana przez Katarzynę Gorlej, która postawiła na bajkową magią. Wszyscy podkreślali wysoki poziom przygotowanych przez blogerki projektów oraz oryginalne, współczesne spojrzenie na wizerunek Alicji w Krainie Czarów. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ