Thursday, April 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Alicja Bachleda Curuś i 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Alicja Bachleda Curuś i 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

W filmie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” obsadę nawet najmniejszych epizodów filmu stanowią artyści znani z komedii i seriali ostatnich lat.

Mikołaj Roznerski

W czasie premiery widzowie mieli okazję poznać z bliska swoich ulubionych aktorów (na zdjęciu po lewej: Mikołaj Roznerski)

Krakowską premierę komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w Cinema City Galerii Kazimierz widzowie oglądali wspólnie z jej twórcami i aktorami.

Obsadę nawet najmniejszych epizodów filmu stanowią artyści znani z komedii i seriali ostatnich lat, dlatego na „ściance” można było podziwiać liczną grupę nie tylko aktorów, ale i celebrytów. Można było sprawdzić czy Alicja Bahlda-Curuś na żywo jest tak samo ładna jak na ekranie ( jest!) oraz zweryfikować, który z dwójki przystojniaków: Maciej Zakościelny czy Mikołaj Roznerski robi większe wrażenie (tu nie mogę się zdecydować). Czy bardziej seksowna jest Barbara Kurdej-Szatan czy Joanna Opozda (obie cudne!)

Obejrzyjcie zwiastun filmu:

A film? Na szczególną uwagę zasługuje Zbigniew Zamachowski (jego na premierze akurat zabrakło), bo postać wykreowana przez aktora budzi masę pozytywnych emocji, a warsztat nie pozostawia złudzeń, kto w tej produkcji jest postacią pierwszoplanową.

Cóż… boję się, że widzowie nie dowiedzą się ani siedmiu ani nawet jednej rzeczy, której by o facetach nie wiedzieli, ale wyjdą z kina w dobrym nastroju.

Renata Stós-Pacut

Mikołaj Roznerski

W czasie premiery widzowie mieli okazję poznać z bliska swoich ulubionych aktorów (na zdjęciu po lewej: Mikołaj Roznerski)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ