Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / FAJNA MAMA: Przewodnik po naturalnym oraz intuicyjnym rodzicielstwie

FAJNA MAMA: Przewodnik po naturalnym oraz intuicyjnym rodzicielstwie

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wychować swoją pociechę w duchu wegetarianizmu lub weganizmu oraz ekologicznego podejścia do życia, to koniecznie sięgnij po „Fajną mamę” Alici Silverstone

Alicia Silverstone przedstawia kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet, która pragną zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko i wychować je na szczęśliwego człowieka. Słynna amerykańska aktorka w międzynarodowym bestsellerze Fajna mama dzieli się swoimi przeżyciami z okresu ciąży oraz pierwszych miesięcy życia jej ukochanego synka.

O książce:
Bazując na opiniach uznanych ekspertów i autorytetów w dziedzinie zdrowego odżywiania się oraz pediatrii, udziela skutecznych i niezwykle ciekawych porad dotyczących naturalnych metod walki z bezpłodnością, sposobów radzenia sobie z powszechnymi problemami zdrowotnymi pojawiającymi się w okresie ciąży, a także stosowania najlepszych technik porodowych. Autorka dzieli się również interesującymi informacjami z zakresu karmienia piersią, wychowywania dzieci oraz ich prawidłowego żywienia.
Książka obfituje w oryginalne przepisy na pyszne i zdrowe wegańskie i wegetariańskie dania, które w niezwykle pozytywny sposób wpływają zarówno na zdolność organizmu kobiety do zajścia w ciążę, jak i na szansę urodzenia zdrowego dziecka.
To niezastąpiony poradnik dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychować swoją pociechę w duchu wegetarianizmu lub weganizmu oraz ekologicznego podejścia do życia.

fajna mama alicia silverstone

Alicia Silverstone „Fajna mama”: to poradnik dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychować swoją pociechę w duchu wegetarianizmu lub weganizmu oraz ekologicznego podejścia do życia./ fot. materiały prasowe

Eksperci o książce:
Lek. med. Jay Gordon: Unikalny i pełen pozytywnej energii poradnik dla wszystkich kobiet. Znajdą w nim wszystkie niezbędne informacje dotyczące poczęcia, okresu ciąży, porodu oraz tego, jak wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko.
Lek. med. Neil D. Barnard (wykładowca w George Washington University School od Medicine): Pod kątem medycznym – to bardzo cenna i świetnie napisana pozycja. Powinna się znaleźć w biblioteczce każdej młodej kobiety.

Fajna mama Alicia Silverstone

Autorką książki „Fajna mama” jest Alicia Silverstone / fot. materiały prasowe

Autorka o książce:
Alicia Silverstone: Wszystko, o czym przeczytasz w tej książce, to wiedza, którą sama się kierowałam, stając się mamą. To cenny i obszerny zestaw porad opracowanych przez najlepszych ginekologów, położne, pediatrów, ekspertów, naturopatów oraz moich przyjaciół – wspaniałych ludzi, których miałam szczęście poznać. Przedarłam się przez setki stron różnych badań naukowych, przeczytałam stosy książek, czerpałam z doświadczeń czytelników mojego bloga, zadałam wiele pytań ekspertom, by w końcu utwierdzić się w przekonaniu, że to, co dyktuje mi intuicja, jest słuszne i dobre.

 

 

 

ALICIA SILVERSTONE, FAJNA MAMA
Wydawnictwo Kobiece
Data wydania: 3 marca 2016 r.
Cena: 59,90 zł
Książka jest także dostępna w formie e-booka Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/fajna-mama/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ