Sunday, March 3, 2024
Home / PARTNER MK  / Alex Caprice – Freedom Collection 2016

Alex Caprice – Freedom Collection 2016

Freedom Collection 2016 to swoboda łączenia eleganckich elementów garderoby z tymi mniej formalnymi. Zobacz najnowszą kolekcję szytych na miarę marynarek od Alex Caprice, które dają cudowne poczucie komfortu.

Freedom Collection 2016 / fot. Paweł Derkacz

Freedom Collection to nazwa najnowszej kolekcji projektanta Alex Caprice, którą już od zeszłego tygodnia można obejrzeć i zakupić w butiku przy ulicy Pięknej 20 w Warszawie

Freedom Collection 2016 / fot. Paweł Derkacz

Freedom Collection 2016 / fot. Paweł Derkacz

Nazwa linii damskich żakietów oraz męskich marynarek i kamizelek nie jest przypadkowa. Projektant odwołuje się w niej do swobody łączenia eleganckich elementów garderoby z tymi mniej formalnymi np. dżinsami, casualowym obuwiem czy też lifestylowymi akcesoriami. Freedom Collection to również nawiązanie do poczucia komfortu, jaki dają szyte na miarę pod każdą klientkę marynarki.

W najnowszej kolekcji Alex Caprice znalazły się żakiety wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak wełna czy aksamit. Zachowane w eleganckiej, angielskiej konwencji o klasycznym dopasowanym kroju, świetnie podkreślają kobiecą figurę. Tego typu modele są w tym roku zdecydowanym must have i powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety, dla której moda nie jest obojętna.

Tak jak i w poprzednich kolekcjach, tak i w tej istnieje możliwość wykonania marynarki made to measure – czyli uszycia na miarę z indywidualnym doborem poszczególnych elementów marynarki – barwnych podszewek, łat na łokciach czy kontrastowych guzików.

Twarzą najnowszej kampanii marki Alex Caprice została Miss Polski 2010 Agata Szewioła, aktor Marek Kacper Krupski i model Piotr Obtułowicz.

poziomAlex_Caprice_SS20160354_cs1 logo

Freedom Collection 2016 / fot. Paweł Derkacz


Całą kolekcję można zobaczyć tu.

A już od 10 kwietnia nowy butik Alex Caprice przy ul. Emilii Plater 25 w Warszawie!

tekst: Małgorzata Wiatr

UWAGA! Tylko dla Czytelniczek naszego portalu projektant przygotował specjalną niespodziankę. Przy zakupie marynarki z najnowszej kolekcji w butiku przy ulicy Pięknej 20 w Warszawie, każda Czytelniczka na hasło „miasto kobiet˜˜” otrzyma rabat w wysokości 300zł! Zniżka obowiązuje w dniach pomiędzy 9 a 21 marca.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ALEX CAPRICE

 

Alex_Caprice_SS20161558_cs1 logo (2)

Zdjęcie 1 z 14

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you can find 71129 additional Information to that Topic: miastokobiet.pl/alex-caprice-freedom-collection-2016/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ