Wednesday, April 17, 2024
Home / Kuchnia  / ALEJA PIĘKNA

ALEJA PIĘKNA

Podaruj bon upominkowy ALEJA PIĘKNA - spokój bieli i ciepło leśnej jagody, które dominują w kolorystyce Alei Piękna udzielają się jego klientom już od wejścia

aleja piekna

Aleja Piękna proponuje swoim klientom na prezenty bon upominkowy

Bony upominkowe Aleja Piękna niosą przesłanie zdrowia i piękna, stanowiąc akt troski o samopoczucie partnera lub przyjaciela, oraz przejaw miłości do bliskiej osoby. Profesjonalny zespół Centrum Urody Aleja Piękna dołoży wszelkich starań, aby Państwa prezent był najmilszym, najdroższym i najbardziej zapamiętanym na długie lata. Bony upominkowe Aleja Piękna zakładają zarówno indywidualny program pobytu w SPA, jak również jeden z ponad 200-stu standardowych zabiegów estetycznych. Na Państwa życzenie Bon Upominkowy zostanie dostarczony pod wskazany adres wraz z bombonierką i kwiatami.

aleja piekna

Aleja Piękna proponuje swoim klientom na prezenty bon upominkowy

Spokój bieli i ciepło leśnej jagody, które dominują w kolorystyce Alei Piękna udzielają się jego klientom już od wejścia. W atmosferze salonu można się zatopić na długie godziny. Ekskluzywne masaże i rytuały, terapie odmładzające i wyszczuplające, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, profesjonalny wizaż i makijaż permanentny… wyliczać można długo. Na uwagę zasługuje obecność trychologa, czyli specjalisty od skóry głowy i włosów (zajmuje się m.in. problemami z łupieżem i łysieniem) oraz dietetyka. To daje gwarancje, że do potrzeb swoich klientów Aleja Piękna podchodzi kompleksowo.

ALEJA PIĘKNA, Warszawa, Aleja Wojska Polskiego 41, tel. 22 393 03 00, www.aleja-piekna.pl

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ