Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Alcalia ‒ wyjątkowa woda alkaliczna

Alcalia ‒ wyjątkowa woda alkaliczna

Zalecana nie tylko sportowcom

woda Alcalia

fot. materiał Partnera

Wysokiej jakości wody alkaliczne w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które chciałyby lepiej nawodnić swój organizm oraz zadbać o zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Wówczas wysokie pH wody pomaga w regulacji zachodzących w organizmie procesów, a także wpływa na lepsze nawodnienie

 

Przykładem wody o wysokim, zasadowym pH jest Alcalia, która wyróżnia się unikalnym sposobem pozyskiwania oraz certyfikatem potwierdzającym jej odczyn. Ponadto badania przeprowadzone przez Instytut Nauk o Sporcie w AWF w Katowicach udowodniły, że Alcalia wpływa na utrzymanie lepszego nawodnienia organizmu podczas długotrwałego wysiłku. Dlatego warto poznać jej wszystkie cenne właściwości i zdecydować, czy okaże się godnym uwagi produktem do regularnego stosowania.

Czym wyróżnia się woda alkaliczna Alcalia?

Wśród różnego rodzaju wód pojawiających się na rynku woda alkaliczna Alcalia często jest określana mianem „superwater”. Tego typu nazwa wynika z jej cennych właściwości, które są efektem wysokiego odczynu pH oraz zawartości licznych ważnych minerałów. W rezultacie woda alkaliczna staje się godnym uwagi wyborem dla osób, które chciałyby skutecznie nawodnić swój organizm, a także utrzymać równowagę pH. Warto przy tym wspomnieć, że według niektórych przeprowadzonych badań regularne picie wody alkalicznej ma wiele cennych korzyści dla naszego ogólnego zdrowia i lepszego samopoczucia. Uważa się między innymi, że woda o wysokim pH poprawia trawienie i pozytywnie wpływa na metabolizm, a także zmniejsza stany zapalne oraz pomaga zachować równowagę w organizmie, czyli homeostazę.

Grafika Partnera

W wysokiej jakości wodzie alkalicznej będą również znajdowały się cenne minerały, takie jak wapń oraz magnez, które cechują się dodatkowymi korzyściami zdrowotnymi. Zwykle pojawiają się one w wodzie, która wyróżnia się naturalnie wysokim pH i jest pozyskiwana z głębinowych, krystalicznie czystych źródeł. Godnym uwagi przykładem takiej wody jest Alcalia, której cena nie należy do wygórowanych, a która cechuje się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego jej zasadowość oraz przeprowadzeniem badań wykazującym duży wpływ wody na lepsze nawodnienie organizmu podczas wysiłku.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup wody alkalicznej marki Alcalia?

Ze względu na swoje właściwości i uzyskany certyfikat woda alkaliczna Alcalia okazuje się godnym uwagi wyborem dla osób, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Jej przystępna cena oraz praktyczna pojemność sprawiają, że z powodzeniem można zabrać ze sobą wodę alkaliczną do pracy czy na trening, zwiększając tym samym wydolność organizmu i zapewniając jego prawidłowe nawodnienie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez Instytut Nauk o Sporcie AWF w Katowicach, w których udział wzięła grupa osób w podobnym wieku i o zbliżonym stanie zdrowia. Warto przy tym wspomnieć, że Alcalia pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi pH w organizmie, co okazuje się szczególnie ważne u osób narażonych na chroniczny stres czy odżywiających się wysoko przetworzonymi produktami.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ