Thursday, July 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Akustyczna Renata Przemyk

Akustyczna Renata Przemyk

Prośby fanów zostały spełnione i artystka nagrała krążek z akustycznymi wersjami swoich piosenek. Już we wrześniu krążek pojawi się w sklepach muzycznych. Zobacz szczegóły!

fot. materiały prasowe

Renata Przemyk spełniła marzenie wszystkich fanów i nagrała płytę z utworami, które prezentowała w ramach projektu Przemyk Akustic Trio. Krążek pojawi się już we wrześniu w sklepach muzycznych

fot. materiały prasowe

Jak podaje oficjalna strona artystki płyta ukaże się 21 września i będzie nosiła tytuł „RENATA PRZEMYK AKUSTIK TRIO”. Znajdą się na niej utwory w nowej aranżacji takie jak: „Alice”, „Babę zesłał Bóg”, „Ten taniec”, „Zona”, „Fado”, „Gites”, „Odjazd”, „Blizna”, „Niech mnie ktoś obudzi”, „Wiem”, „Drzewo”, „Kochana”, „Jakby nie miało być”. Singlem promującym wydawnictwo będzie piosenka „Babę zesłał Bóg”.

Płyta znajdzie się m.in. w salonach EMPIK, dobrych sklepach muzycznych, sklepach internetowych Empik.com, Merlin.pl, Patefon.pl, na ALLEGRO i w sklepiku internetowym na stronie Renaty. Będzie ją można zakupić również podczas koncertów.

Przemyk Akustik Trio to projekt założony przez artystkę w 2009 roku. Oprócz niej w skład kameralnego zespołu wchodzą: Błażej Chochorowski (fretless i gitara akustyczna) i Maciej Mąka (główna gitara akustyczna). Trio sięga po piosenki znane, ale także te z ostatniej płyty „Odjazd”. Dzięki improwizowanej oprawie dźwiękowej głos Renaty Przemyk brzmi bardziej przejmująco, a piosenki stają się melancholijne i nastrojowe.

M. Machowska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ