Friday, May 24, 2024
Home / Kultura  / Aktywne wakacje z Kraków Business Run

Aktywne wakacje z Kraków Business Run

To ostatni moment, żeby ruszyć się z domu!

Kraków Business Run

To ostatni moment, żeby rozpocząć przygotowania przed Kraków Business Run / fot. materiały prasowe

Jak aktywnie spędzić wakacje w mieście? Kraków Business Run ma propozycję dla tych, którzy chcieliby zacząć biegać oraz dla tych, którzy już biegają. To bezpłatne treningi dwa razy w tygodniu. Przyjść może każdy, aby przekonać się, że bieganie jest także dla niego

Kraków Business Run

To ostatni moment, żeby rozpocząć przygotowania przed Kraków Business Run / fot. materiały prasowe

Trochę ruchu przyda się każdemu. Długie godziny spędzone przy biurku, wcześniej czy później, odbiją się na zdrowiu. Bóle kręgosłupa, dodatkowe kilogramy to najczęstsze konsekwencje braku czasu na sport. Dlatego warto zadbać o kondycję już teraz. Na bezpłatne treningi do Kraków Business Run może przyjść każdy.

Byłam zaledwie kilka razy na ćwiczeniach i już widzę pozytywne efekty. To doskonały sposób na rozładowanie stresu, mam też więcej energii na co dzień i zdecydowanie lepiej się czuję – opowiada Iwona, uczestniczka treningów. W czasie zajęć trenerzy proponują różne aktywności, nie tylko te związane z bieganiem. –To doskonała okazja, aby zacząć się ruszać w bezpieczny sposób, pod okiem specjalisty, a także wzmocnić i rozciągnąć ciało. W czasie spotkań podpowiadamy też, jak się odżywiać, co jeść przed, a co po ćwiczeniach. Pomagamy także dobrać odpowiednią aktywność dla konkretnej osoby – tłumaczy Maciej Samborski, trener i  dodaje, że dla osób, które startują w Kraków Business Run to ostatni moment, żeby zacząć się przygotowywać do biegu.

Ćwiczenia prowadzą doświadczeni trenerzy ze Studia Samtrening, m.in. Katarzyna i Maciej Samborscy. Katarzyna Samborska była reprezentantką Kadry Polski w lekkoatletyce i wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski. Jest specjalistą treningu kobiet, treningu siłowego i  funkcjonalnego oraz biegowego w terenie, zajmuje się też stretchingiem. Maciej Samborski był uczestnikiem Mistrzostw Świata i Europy w biegach na 100 i 200 metrów, a także w  sztafecie 4×100. W  zawodach lekkoatletycznych wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski.

Treningi odbywają się we wtorki o godz. 19.30 i w piątki o 18.30 na Błoniach (wejście główne do Parku Jordana). W sierpniu zajęcia będą się odbywać we wtorki i w czwartki. Szczegóły na www.krakowbusinessrun.pl.

A Miasto Kobiet przypomina o możliwości pobiegnięcia razem z nami! Jeśli chcesz wystartować W Kraków Business Run, w twojej firmie zabrakło miejsc w drużynie, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, nie zdążyłaś się zarejestrować lub po prostu chcesz poznać ciekawe kobiety, które chcą zrobić coś dla siebie i innych, zapraszamy do nas. Z kobiet, które będą zdeterminowane, aby pobiec, utworzymy dodatkowe drużyny. Jeśli jesteś na tak, napisz do agnakarasinska@miastokobiet.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ