Monday, May 20, 2024
Home / Inne  / AKNICARE chest & back na trądzik, NUTRITIME na suchą skórę

AKNICARE chest & back na trądzik, NUTRITIME na suchą skórę

AKNICARE chest & back to preparat w sprayu do stosowania na skórę pleców i dekoltu ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem. NUTRITIME to preparaty o działaniu odżywczym, pomagające odbudować i wzmocnić barierę ochronną skóry suchej.

Acnicare chest and back na trądzik

Acnicare chest and back na trądzik klatki piersiowej i pleców, fot. mat. prasowe

AKNICARE chest & back to preparat w sprayu do stosowania na skórę pleców i dekoltu. Jest wyrobem medycznym klasy III przeznaczonym dla pacjentów ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem w okolicach klatki piersiowej i pleców.

Acnicare chest and back na trądzik

Acnicare chest and back na trądzik klatki piersiowej i pleców, fot. mat. prasowe

To płynna emulsja w sprayu powstała w oparciu o technologię LIPIFREE®, zwiększającą skuteczność preparatu i umożliwiającą lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Składniki aktywne (cytrynian trietylu oraz linolan etylu) zawarte w preparacie umożliwiają w sposób skuteczny kontrolowanie mikrośrodowiska jednostki włosowo-łojowej. Ich połączenie powoduje wielokierunkowe i synergiczne działanie na cztery przyczyny powstawania trądziku powodując:
– ograniczanie namnażania bakterii Propionibacterium Acnes
– ograniczenie produkcji łoju nawet o 68 proc. poprzez wpływ na mikrośrodowisko jednostek włosowo-łojowych
– zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego
– regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych (zapobieganie powstawaniu zaskórników)
Skuteczność preparatu AKNIACRE CB chest & back została zwiększona poprzez bezpośrednią kontrolę kolonizacji bakterii przy wykorzystaniu synergicznego działania cytrynianu trietylu w połączeniu GT peptide- 10, należących do peptydów antybakteryjnych (AMP). Zaleca się stosowanie preparatu dwa razy dziennie przez 12 tygodni. Częstotliwość stosowania może być większa niż zalecana ze względu na wysoki poziom tolerancji preparatu.
AKNICARE chest & back jest:
– niefototoksyczny – można kontynuować stosowanie także w okresie letnim
– nie podrażnia skóry
– nie zawiera antybiotyków, dzięki czemu nie powoduje oporności bakterii
– nie plami ubrań
Preparat zawiera 0,5 proc. kwasu salicylowego.

NUTRITIME to preparaty o działaniu odżywczym, pomagające odbudować i wzmocnić barierę ochronną skóry suchej i bardzo suchej. Przeznaczone są również dla pacjentów cierpiących na atopowe zapalenie skóry.
Właściwości:
– silne działanie nawilżające dzięki zdolności do zatrzymywania wody w skórze
– silne działanie odżywcze i wzmacniające barierę ochronną skóry, narażonej na uszkodzenia szczególnie w okresie zimowym, dzięki zawartości ceramidów
– formuła water-in-oil, zapewniająca natłuszczenie skóry i jej lepszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi
– działanie łagodzące podrażnienia skóry
Regularne stosowanie preparatów Nutritime pozwala poprawić kondycję skóry i zapewnić jej zdrowszy wygląd.

NUTRITIME plus – ODŻYWCZY KREM DO TWARZY

Nutritime krem odżywczy do twarzy

Nutritime krem odżywczy do twarzy, fot. mat. prasowe

Wskazania: krem do twarzy o intensywnym działaniu nawilżającym, odżywczym i wzmacniającym barierę ochronną skóry. Zalecany do stosowania głównie w okresie jesienno- zimowym, kiedy skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak mróz i wiatr. Polecany przez dermatologów do codziennego stosowania ( również dla osób z AZS ). Może być stosowany przez dzieci (powyżej 24 miesiąca) i przez dorosłych.
Składniki aktywne: izomeryd sacharydowy, pantenol, kwas hialuronowy, ksylitol, ceramidy, cholesterol, kwasy tłuszczowe.
Opakowanie: tubka 50ml
NUTRITIME body cream – ODŻYWCZY KREM DO CIAŁA

Nutritime odżywczy krem do ciała

Nutritime odżywczy krem do ciała, fot. mat. prasowe

Wskazania: krem do ciała o silnym działaniu nawilżającym i hamującym utratę wody przez skórę. Pomaga chronić skórę, która nieustannie narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Zaleca się stosowanie kremu w przypadku zaburzeń funkcjonowania bariery ochronnej skóry (w tym także dla osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry) w celu odbudowania jej struktury. Może być stosowany przez dzieci (powyżej 24 miesiąca) i przez dorosłych.
Składniki aktywne: izomeryd sacharydowy, pantenol, ksylitol, ceramidy, cholesterol, kwasy tłuszczowe. Opakowanie: tubka 150ml

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ