Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / AKCJA – REWITALIZACJA czyli wiosenna odsłona Laury Notte

AKCJA – REWITALIZACJA czyli wiosenna odsłona Laury Notte

Salon urody to miejsce, gdzie dba się równocześnie o ciało i duszę. To truizm, prawda? Ale w Laura Notte nabiera on nowego znaczenia. Szczególnie wiosną i latem, gdy śpiew ptaków umila oczekiwanie na zabieg lub

Natalia Stopa. fot. materiały prasowe

Natalia Stopa. fot. materiały prasowe

Natalia Stopa. fot. materiały prasowe

Natalia Stopa. fot. materiały prasowe

Salon urody to miejsce, gdzie dba się równocześnie o ciało i duszę. To truizm, prawda? Ale w Laura Notte nabiera on nowego znaczenia. Szczególnie wiosną i latem, gdy śpiew ptaków umila oczekiwanie na zabieg lub chwile niespiesznego relaksu po jego zakończeniu. I to nie ptaków nagranych na płyty relaksacyjne, ale prawdziwych, „serwowanych” razem z filiżanką kawy lub lampką wina w otaczającym salon ogrodzie
– Widziałam takie miejsca w Nowym Jorku i Londynie – mówi Natalia Stopa, nowa właścicielka salonu Laura Notte – i marzyłam, by stworzyć podobne w Krakowie. Salon kosmetyczny, a zarazem miejsce spotkań. Nasze klientki mogą spędzić u nas nawet pół dnia – w ciszy, w kojącym sąsiedztwie Parku Decjusza, z dala od centrów handlowych.

Natalia Stopa jest wizażystką i charakteryzatorką, specjalistką od urody gwiazd i celebrytów. Malowała do Tańca z gwiazdami, Drogi do gwiazd, Rozmów w toku, TVN Style i innych superprodukcji TVN-u. Oczywiste jest więc, że w Laura Notte ustawiają się do niej kolejki na makijaż. Nie tylko na ślub i inne szczególne uroczystości, ale też ten codzienny, bo to okazja, by dobrze wyglądać, a zarazem podpatrzeć w akcji mistrzynię wizażu.
Pani Natalia zastrzega jednak, że makijaż to tylko jedna z usług Laura Notte, wcale nie najważniejsza. – Stawiamy na kompleksową pielęgnację. Systematyczną. Teraz jest doskonały moment na rewitalizację skóry i włosów po niesprzyjającej im zimie. Za chwilę będzie lato i z kolei ekspozycja ciała na wysuszające skórę słońce, więc namawiam kobiety: wykorzystajcie wiosnę! To optymalny czas, by postawić ciało na nogi.
Co proponuje Laura Notte na początek rewitalizacji? Dla rozświetlenia twarzy najodpowiedniejszy będzie PRIMALUCE, zabieg z kwasami AHA. Klientki salonu chętnie z niego korzystają, więc trzeba umówić się z tygodniowym wyprzedzeniem. A na ciało rytuał MOC ZIELONEJ HERBATY – półtorej godziny odnowy dla całego ciała. Zabieg wykorzystuje właściwości zielonej i białej herbaty oraz alg, sprzyja usunięciu toksyn z organizmu i pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. I wreszcie, last but not least, pielęgnacja włosów. Bo Laura Notte to także Atelier Fryzjerskie. – Pamiętamy już o tym, że do kosmetyczki należy chodzić regularnie, a włosy ciągle traktujemy po macoszemu – ubolewa pani Natalia. – A tymczasem nie wystarczy, że je obetniemy i zafarbujemy. Ważna jest systematyczna pielęgnacja. Zwłaszcza teraz, gdy są zniszczone po zimie. Będziemy edukować nasze klientki, że kuracja i pielęgnacja włosów to podstawa ich pięknego wyglądu.

Laura Notte, ul. Królowej Jadwigi 2233, tel. 12 6254620
www.lauranotte.pl, www.makijaz-profesjonalny.pl

Ola Przegorzalska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ