Saturday, April 10, 2021
Home / Rozwój  / Psychologia  / Rewolucja w sypialni – akcesoria erotyczne 50 Twarzy Greya

Rewolucja w sypialni – akcesoria erotyczne 50 Twarzy Greya

Za sprawą powieści erotycznej Fifty Shades of Grey E.L. James – pierwszej tak głośnej powieści erotycznej, nadszedł czas kiedy o sekretach sypialnianej alkowy przestało mówić się szeptem

Silikonowe Kulki Gejszy – Delicious Pleasure

Już niedługo na ekranach kin zagości adaptacja pierwszej części trylogii Fifty Shades of Grey. Premiera będzie miała miejsce 13.02.2015r. Razem z nami przygotujcie się na film – zadbajcie by zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie zabawki erotyczne i razem z Christianem Greyem i Anastasia Steel wkroczyć w nową krainę nocnych rozkoszy.

Książka 50 Twarzy Greya, fenomen na światowym rynku wydawniczym, który podbił także serca Polek w każdym wieku i w każdej sytuacji życiowej, już za kilkanaście dni doczeka się swojej filmowej premiery.

Christian Grey swoimi, w pewnym sensie perwersyjnymi, upodobaniami jest znany nie tylko kobietom ale i mężczyznom na całym świecie. Za jego sprawą do wielu sypialni powróciła magia namiętności i seksualności, a pary przeżywające codzienną nudę i monotonię zaczęły odkrywać całkiem nowe obszary swojej seksualności.

Kobiety odkryły, że seks może być formą przyjemnego relaksu, a nie jedynie spełnieniem przykrego małżeńskiego obowiązku. Wiele par zaczęło także używać zabawek erotycznych i przestało to być tematem tabu.
Na fali sypialnianej i greyowej rewolucji powstała oficjalna kolekcja akcesoriów erotycznych 50 twarzy Greya. Gama produktów spodobała się autorce powieści E L James, która w udzielonym wywiadzie stwierdziła, że: „dokładnie tak wyobrażała sobie gadżety pisząc o nich”.

Luksusowa kolekcja gadżetów 50 Twarzy Greya, prezentuje się niezwykle efektownie. Produkty nie tylko są elegancko zapakowane w pudełko lub torebkę, ale przede wszystkim widnieje na nich gustowne logo Fifty Shades of Grey, co czyni je idealnym prezentem walentynkowym dla zakochanych.

Akcesoria erotyczne 50 Twarzy Greya to szeroka paleta produktów. Znajdziemy w nich zupełnie nowe, designerskie wcielenia popularnych przedmiotów takich jak wibratory ( w wersji np. masażera łechtaczki, stymulatora punktu G, wibratora ładowanego przez usb lub jajeczka wibrującego sterowanego pilotem ), silikonowe zatyczki analne (nawet z wibracjami!) i wiele innych. Większość artykułów oczywiście jest wodoodporna – przecież nic nie może ograniczać naszych zabaw.

Wibrujące jajko Remote Control Egg 50 Twarzy Greya

Wibrujące jajko Remote Control Egg 50 Twarzy Greya

Oczywiście oficjalna kolekcja 50 Twarzy Greya nie mogłaby istnieć bez akcesoriów do BDSM, czyli tzw. Bondage – zabawy w uległych i dominujących, której blaski i cienie, dzięki książce mogliśmy intensywnie poznać. Obok satynowego pejcza i skórzanej szpicruty w kolekcji odnajdziemy kilka rodzajów kajdanek, łącznie z tymi umożliwiającymi przymocowanie ich do drzwi, packę do klapsów, miotełkę do łaskotania, maski do łatwiejszego odgrywania ról, opaski do oczu, szarfy, liny a nawet taśmy do krępowania.

Część kolekcji Fifty Shades of Grey

Część kolekcji Fifty Shades of Grey

Szczególnie warte polecenia, nie tylko na prezent, ale jako codzienny gadżet erotyczny, są Silikonowe Kulki Gejszy – Delicious Pleasure, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz eleganckim nowoczesnym design’em. Kulki zostały tak skonstruowane, aby ich kształt i wielkość tworzyły harmonijne połączenie z Kobietą. Pomimo umieszczenia ich we wnętrzu ciała dają poczucie komfortu oraz swoimi płynnymi drgającymi ruchami, stymulują punkt G wywołując prawdziwą przyjemność płynącą z każdego ruchu. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby nosić je ze sobą wszędzie.
Silikonowe kulki gejszy są również polecane przez lekarzy do ćwiczenia mięśni Kegla. Używanie kulek orgazmowych ćwiczy także miednicę, pochwę, pomaga odzyskać sprawność poporodową. Kulki można kupić w sklepie TwarzNocy.pl

Silikonowe Kulki Gejszy – Delicious Pleasure

Silikonowe Kulki Gejszy – Delicious Pleasure

W kolekcji 50 Twarzy Greya znajdziemy także ekskluzywne metalowe kulki gejszy oraz bardzo unikatowe – progresywne kulki gejszy. Kulki gejszy to nie tylko przyjemność ale także troska o zdrowie.

Progresywne kulki gejszy Beyond Aroused

Progresywne kulki gejszy Beyond Aroused

Ciekawym pomysłem na walentynkowy prezent jest także praktyczny krawat Christiana Greya, który zgodnie z książką – najpierw może zostać użyty jako elegancki, uniwersalny krawat na wykwintne wyjście, a po powrocie jako gadżet do sypialni. Cieszcie się swoją aurą tajemniczości w towarzystwie i dozą bondage podczaj upojnej nocy. Produkt do kupienia w sklepie TwarzNocy.pl

Akcesoria Bondage z kolekcji 50 Twarzy Greya

Akcesoria Bondage z kolekcji 50 Twarzy Greya

Kolejną inspiracją na walentynowy wieczór może być Świeca do masażu na bazie oleju sojowego. Świeca do masażu z kolekcji 50 Twarzy Greya topiąc się przy odpowiednio niskiej temperaturze staje się wspaniałym olejkiem do masażu o właściwościach regeneracyjnych i zmiękczających. Dodatkowo, feromony i afrodyzjaki zatopione w świecy dodają zabawie szczypty magii i morza namiętności.

Świeca do masażu z kolekcji 50 Twarzy Greya

Świeca do masażu z kolekcji 50 Twarzy Greya

Polecamy Państwu gadżety i oryginalne akcesoria erotyczne z kolekcji 50 Twarzy Greya dostępne do kupienia w sklepie TwarzNocy.pl

(materiał promocyjny)
Oceń artykuł
17 komentarzy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach