Wednesday, April 24, 2024
Home / Kultura  / Akademia Marki z Klasą

Akademia Marki z Klasą

Zbuduj i wypromuj swoją osobistą markę, nadaj impetu swojej karierze zawodowej.

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć osobistą markę. / fot. materiał prasowy

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę. Jeśli chcesz dodać impetu własnej karierze zawodowej, odnieść i utrzymać sukces, ten program jest dla Ciebie.

Akademia buduje i rozwija SILNE MARKI przedsiębiorców na terenie całej Polski. To jedyna w swoim rodzaju kompleksowa propozycja łącząca w procesie budowania osobistej marki działania wizerunkowe z rozwojem osobistym. Akademię tworzy sprawdzony zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e-wizerunek, stylizacja ubioru, fotografia biznesowa.

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć osobistą markę. / fot. materiał prasowy

Zapraszamy do udziału w trzygodzinnym, bezpłatnym warsztacie, w trakcie którego:

– Zrozumiesz czym jest personal branding, zobaczysz jaki jest proces budowania tożsamości marki

– Określisz potencjał swojej marki

– Dowiesz się czego potrzebujesz by stworzyć silny brand własnego nazwiska, co powinnaś wiedzieć o sobie, by wybierano Ciebie zamiast konkurencji

– Jaki powinien być Twój e-wizerunek, aby odbiorcy odbierali Twoją markę jako profesjonalną

Personal Branding nie jest Twoim kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania Twojej marki w zarabiający na siebie brand.-Ewa Czertak

Budowanie osobistej marki – personal branding, to nic innego, jak decyzja by „markować” sobą – własnym nazwiskiem wszystko, co się robi i mówi. Stajesz się wtedy „firmowym znakiem”, rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Odpowiednio wypromowana marka działa jak kurier, przynosi precyzyjnie zapakowaną informację na Twój temat pod dokładnie podany adres. Dostarczona informacja pozwala odbiorcy bezbłędnie rozpoznać z jaką marką osoby ma do czynienia. Budując osobistą markę zwiększasz własną siłę rażenia, uzyskujesz wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru Ciebie lub Twojej oferty. Tworzysz świadomie na rynku renomę własnego nazwiska.

Kolejne edycje programu Personal Branding pokazują nam, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu marki własnego nazwiska. Obserwujemy rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

TERMIN: 4.07.2014, godz. 10:00 – 13:00

MIEJSCE: Warszawa, Yerbaciarnia Terere, ul. Bartoszewicza 11

Warsztat prowadzi:

Ewa Czertak – pierwsza w Polsce ekspertka personal branding, która stworzyła w 2012 roku Akademię Marki z Klasą, by tworzyć silne marki. Łączy wymiar rozwoju osobistego z procesem budowania marki osobistej opartej na tożsamości. Od 2004 roku certyfikowany Coach ICC oraz Master Business Trainer, współtworzy Lady Business Club (www.ladybusiness.pl).

Pracuje łącząc najskuteczniejsze metody z obszaru coachingu, treningu mentalnego oraz treningu behawioralnego w zakresie tworzenia i utrwalania pożądanych wzorców zachowań. Dzięki użyciu kamery, dostrzega i interpretuje to, co decyduje o skuteczności zmiany.

Emilia Bartosiewicz – ekspert marketingu osobistego w sieci; założycielka i Prezes Lady Business Club – prestiżowego i unikatowego klubu dla wyjątkowych kobiet biznesu. Platformy biznesowej, która skupia wybrane kobiety biznesu – właścicielki firm, budujące własną markę. Twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą; współzałożycielka Akademii Marki z Klasą.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz aktywność zawodowa zgłaszającej się osoby.

Pilotaż dedykowany jest właścicielkom firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnego biznesu (z wyłączeniem branży szkoleniowej i rozwoju osobistego).

Warunkiem udziału jest wypełnienie krótkiej ankiety zawierającej podstawowe dane osobowe, zgoda na wypełnienie formularza ankiety po warsztacie oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestniczki do działań marketingowych promujących Program. Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 2.07.2014.

Zapisy, pytania: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl. W mailu prosimy o podanie: imię i nazwisko, nazwa firmy (branża), telefon kontaktowy

Program zawiera bogaty arsenał narzędzi pozwalających przygotować się do bycia dobrze odbieraną marką. Jest to konkretna wiedza oraz praktyczne ćwiczenia w obszarach takich jak rozwój osobisty, personal branding, autoprezentacja, tworzenie historii marki, e-wizerunek oraz osobisty marketing, etykieta , stylizacja ubioru, fotografia biznesowa.

Autorski, sześciomiesięczny program zawiera:

– 8 warsztatów 4 – godzinnych odbywających się w odstępie około trzech tygodni, prowadzonych przez wyjątkowych ekspertów w swoich dziedzinach

Dodatkowo:

– Indywidualne konsultacje w trakcie i na zakończenie programu.

– Follow – up w postaci jednego warsztatu po miesiącu od zakończenia programu – korygowanie podjętych działań.

– certyfikat ukończenia Programu „Bądź widzialną Marką”

– prawo do wykorzystania chronionego prawnie znaku „Marka z Klasą” na materiałach reklamowych własnej firmy, który przyznawany jest wybranym adeptom akademii za wybitne osiągnięcia w rozwoju marki osobistej

– prawo uzyskania członkostwa w LBC na specjalnych warunkach dla adeptek Akademii

Zapisy i pytania: amzk@akademiamarkizklasa.pl

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ