Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak zorganizować niezapomnianą imprezę na 18 urodziny?

Jak zorganizować niezapomnianą imprezę na 18 urodziny?

Osiemnaste urodziny nie mogą się odbyć bez fety. Dowiedz się, jak się to dziś robi

osiemnastka-miasto-kobiet

fot. Pexels / Davide de Giovanni

Osiemnaste urodziny są raz w życiu, dlatego powinny być wyjątkowe. Na początek trzeba ustalić wszystkie szczegóły, włącznie z miejscem, gośćmi i posiłkami. Nie jest to proste zadanie, wybór dodatków na rynku jest ogromny. Najważniejsze jest to, aby impreza zapadła w pamięci zaproszonych na długie lata. Wszystko powinno być przygotowane z głową oraz rozwiewać problematyczne kwestie. Zaproszenia na osiemnastkę trzeba rozdać z odpowiednim wyprzedzeniem, aby wszyscy zainteresowani zdołali zaplanować sobie ten dzień i rozwiązać ewentualne kwestie dojazdu

Wymarzone dekoracje na 18 urodziny

To jedna z najważniejszych kwestii. Przed organizacją imprezy warto ustalić wymagania co do tematu przewodniego. Teraz królują imprezy tematyczne, pełne przebrań, dekoracji, winietek i śmiesznych akcesoriów. W sklepach można znaleźć dosłownie wszystko. Balony ze śmiesznymi napisami, girlandy, serwetki, czy ozdobne talerzyki na stół. W tych kwestiach ogranicza tylko wyobraźnia. Zaproszenia na 18 także powinny być w tym samym stylu. Przy planowaniu imprezy tematycznej liczą się najmniejsze szczegóły, To detale wpływają na to, że przyjęcie jest niezapomniane, będąc tym samym niespodzianką dla zaproszonych gości. Osiemnastkę można porównać do wesela. Stosowane akcesoria są tam podobne. Można ustawić fotobudkę, kupić księgę gości z pikantnymi rysunkami oraz zrobić gry i zabawy z zaproszonymi gośćmi. Zaproszenia na 18 mają takie samo znaczenie, jak zaproszenia na wesele. Trzeba je dopracować w każdym szczególe, a tematycznie nawiązywać do organizowanej imprezy.

Sporządź listę gości i wybierz lokal

To dwie bardzo ważne kwestie. Co prawda, wszystko uzależnione jest od budżetu, jeśli jest wysoki, to na początek musi być ustalona finalna liczba zaproszonych. Ta wiedza przydaje się na etapie wyboru lokalu, ponieważ istotna jest jego wielkość. Ponadto ważna jest liczba zaproszeń na 18. W dobrym stylu jest, gdy gości zaprasza osobiście sam jubilat. Zaproszeni czują się docenieni tak drobnym gestem i czują się zobowiązani przyjść. Dlatego tak ważne jest wcześniejsze zaplanowanie rozdawania zaproszeń na 18, ponieważ może ono zająć więcej niż jeden, czy dwa wieczory. Co więcej, planując imprezę gdzieś dalej, zaproszenia na 18 warto wręczać wcześniej. Goście mają wtedy kilkanaście dni na znalezienie transportu lub miejsca do spania. Jeśli na imprezie pojawia się motyw przewodni, warto poinformować o tym zaproszonych. Wtedy zyskujemy pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak sobie wymarzyliśmy!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ