Tuesday, June 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Agnieszka Woźniak-Starak w przerwie od telewizji robi lakiery

Agnieszka Woźniak-Starak w przerwie od telewizji robi lakiery

Lubicie jej styl?

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dziennikarka, prezenterka wcześniej przede wszystkim radiowa, a następnie telewizyjna – Agnieszka Woźniak-Starak, z domu Szulim. Ostatnio prowadząca programy „Azja Express” „Ameryka Express” oraz „twarz” lakierów hybrydowych.
Jak każda w Polsce celebrytka, która poślubiła majętnego męża nie jest lubiana przez plotkarskie portale. Zobaczcie, jak dziennikarka spędza czas przed kolejną edycją „Ameryka Express”, którą zobaczymy w TVN już tej jesieni

agnieszka woźniak starak

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

W czwartek w modnej warszawskiej lokalizacji Sen Warsaw pojawiły się gwiazdy i blogerki, aby wspólnie z przedstawicielami marki Semilac świętować 5 urodziny marki, a także wziąć udział w prezentacji nowej kolekcji lakierów Celebrate. Wydarzenie przyciągnęło wielu dziennikarzy, ale również blogerów m.in. Sylwię Nowak, Dorotę Gol, Karolinę Gołębiewską czy Aleksandrę Furkę.

W tym dniu premierę miała nowa kolekcja lakierów Celebrate, stworzona przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Margaret. Ambasadorki opowiedziały o samej kolekcji, jak i o idei women’s empowerment. Będziecie nosić jej dzieło na paznokciach?

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Styl Agnieszki zmienia się wraz z obecnie panującymi trendami, ale zawsze możemy dostrzec w nim wygodę i rockowy pazur. Z powodzeniem można określić go, jako sportową elegancję połączoną z nowoczesnością. Zgrabna sylwetka i wysoki wzrost to atuty dziennikarki, które potrafi doskonale wyeksponować. W stylizacjach podkreśla siłę i wdzięk – zobaczcie czym zainspirowała nas do stworzenia poniższych czterech zestawów.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wieczorową porą / for. materiały prasowe

aga szulim

Romantyczna strona Agnieszki Woźniak-Starak / fot. materiały prasowe

Aga Woźniak -Starak

Aga Woźniak -Starak w Wielkim Mieście / fot. materiały prasowe

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na lato / fot. materiały prasowe

 

Prawdziwy #dziendziecka??#mazury #nareszcie ❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ