Wednesday, May 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Agnieszka Radwańska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Agnieszka Radwańska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Jakie imię wybrała dla pierwszego dziecka?

Agnieszka Radwańska urodziła

Polska tenisistka urodziła swoje pierwsze dziecko! / fot. Charlie Cowins / Wikipedia

Polska tenisistka Agnieszka Radwańska została mamą po raz pierwszy w życiu. Jej fani czekali na ten dzień już od dawna!

Jakie imię wybrała dla pierwszego dziecka?

O przyjściu na świat nowego członka rodziny poinformował małżonek Agnieszki Radwańskiej, Dawid Celt. Jakub jest już z nami – napisał na Twitterze, zamieszczając zdjęcie rączki synka obejmującej jego palec. Isi nie trafił się najłatwiejszy czas oczekiwania na dziecko – o ciąży poinformowała na Instagramie końcem stycznia 2020 roku, krótko przed wybuchem pandemii. Radwańska chętnie pokazywała jak rośnie jej brzuszek, zrobiła sobie nawet sesję ciążową. Chłopiec przyszedł na świat w poniedziałek rano. Pierwszy wpis po porodzie zamieściła na Instagramie w poniedziałek wieczorem, dziękując za wszystkie nadesłane gratulacje.

Agnieszka Radwańska pod zdjęciem na Instagramie otrzymała gratulacje między innymi od Marcina Gortata czy Marty Domachowskiej. Tenisistka o płci chłopca poinformowała końcem czerwca, dodając zdjęcia z przyjęcia baby shower, na którym balony układały się w napis baby boy. Na przyjęciu pojawiła się między innymi Urszula Radwańska czy Małgorzata Socha.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy tylu sukcesów w macierzyństwie, co w karierze zawodowej!

Sylwia Wołoch

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ