Tuesday, May 28, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Agnieszka Radwańska: Jestem Isia

Agnieszka Radwańska: Jestem Isia

Jeśli nie tenis, to co? Przyjdź na spotkanie. Nie zbraknie trudnych pytań i szczerych odpowiedzi

Spotkanie z Agnieszką Radwańską już 20 lipca w Krakowie! / fot. materiały prasowe

Podczas spotkania z czytelnikami (20 lipca) w Krakowie, Agnieszka Radwańska opowie  o wyrzeczeniach, miłości i trudnej przyjaźni z rywalkami, a także o walce w obronie prywatności

Agnieszka Radwańska z narzeczonym, Dawidem Celtem / fot. Instagram/aradwanska

Agnieszka Radwańska z narzeczonym, Dawidem Celtem / fot. Instagram/aradwanska

Dotychczas najlepsza polska tenisistka z mediami rozmawiała wyłącznie podczas turniejów i tylko na temat sportu. Udało się to zmienić Arturowi Rolakowi. Doświadczony komentator sportowy, który Agnieszkę Radwańską zna jeszcze z czasów juniorskich, namówił ją na szczerą rozmowę nie tylko o tenisie. Efektem jest pierwsza autoryzowana biografia: „Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską” (Wyd. Burda Książki). Z okazji premiery książki Radwańska i Rolak spotkają się z czytelnikami 20 lipca w krakowskim salonie Empik BonarkaArtur Rolak wychodzi daleko poza utrwalony wizerunek Radwańskiej jako wybitnej sportsmenki. Dziennikarz i tenisistka rozmawiają jak starzy, dobrzy znajomi – nie brakuje trudnych pytań i szczerych odpowiedzi. Z książki wyłania się obraz dojrzałej, szczęśliwie zakochanej kobiety, której horyzontów nie przysłoniły zarobione na korcie miliony dolarów. Radwańska wspomina emocje towarzyszące pierwszemu zwycięstwu, opowiada o wyrzeczeniach, miłości i trudnej przyjaźni z rywalkami, a także o walce w obronie prywatności.

Spotkanie z Agnieszką Radwańską już 20 lipca w Krakowie! / fot. materiały prasowe

Spotkanie z Agnieszką Radwańską już 20 lipca w Krakowie! / fot. materiały prasowe

Agnieszka Radwańska – mistrzyni świata WTA oraz finalistka Wimbledonu. Najbardziej utytułowana zawodniczka w historii polskiego tenisa, która jako druga Polka uplasowała się w pierwszej dziesiątce najlepszych tenisistów na świecie.

Artur Rolak – doświadczony komentator tenisa ziemnego. Na co dzień jest częścią redakcji portalu Tenisklub.pl. Jedyny polski dziennikarz, który dysponuje imiennym miejscem na trybunie prasowej centralnego kortu Wimbledonu.

Co: Spotkanie z Agnieszką Radwańską
Gdzie: Empik Bonarka
ul. Kamieńskiego 11, Kraków
Kiedy: 20 lipca, godz. 18:00

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ