Monday, April 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Agnieszka Hyży na Zanzibarze. Niesamowita sesja zdjęciowa z Indigo Nails!

Agnieszka Hyży na Zanzibarze. Niesamowita sesja zdjęciowa z Indigo Nails!

Prezenterka telewizyjna, ekspertka od ślubów jest również ambasadorką marki lakierów hybrydowych

Agnieszka Hyży jest ambasadorką marki Indigo Nails

Agnieszka Hyży jest ambasadorką marki Indigo Nails / fot. materiały prasowe

Co łączy Zanzibar, Agnieszkę Hyży i lakiery Indigo Nails? To… wyjątkowa sesja zdjęciowa, promująca kolekcję lakierów hybrydowych Wedding by Agnieszka Hyży. Zdjęcia w galerii utwierdzą was w przekonaniu, że nie można wyobrazić sobie lepszego pleneru do zdjęć!

Agnieszka Hyży – ekspertka od ślubów

Aga Hyży jest ambasadorką Indigo Nails

Aga Hyży jest ambasadorką Indigo Nails / fot. materiały prasowe

Nie ma żadnego przypadku w tym, że kolekcję Wedding zaprojektowała właśnie Agnieszka Hyży. Uznana prezenterka i dziennikarka (patrząc na zdjęcia, nie sposób oprzeć się także określeniu modelka!) od lat świetnie poczyna sobie w branży ślubnej. To ona stoi za organizacją targów WeddingShow i ona też wydawała kwartalnik poświęcony ślubnym trendom o identycznie brzmiącej nazwie („Wedding Show”). Objęta rok temu posada dyrektor kreatywnej na jednym z największych portali internetowych, poświęconych tematyce ślubnej – wedding.pl – to kolejny dowód, że Agnieszka zna się na rzeczy jak nikt inny.

Wedding by Agnieszka Hyży

Kolekcja lakierów do paznokci Wedding by Agnieszka Hyży

W kolekcji Agnieszki Hyży przeważają lakiery pastelowe / fot. materiały prasowe

To dlatego prace nad kolekcją ślubnych lakierów hybrydowych Indigo nie mogły się odbyć bez Agnieszki. Ambasadorka marki doskonale wyczuwa przecież trendy w ślubnej branży i zaproponowała paletę różnorodnych kolorów – ciepła, kremowa biel, beże, róże czy fiolety stanowią trzon kolekcji. Łącznie na linię Wedding by Agnieszka Hyży składa się dwanaście stylizacji. Tak szeroki wybór sprawia, że każda Panna Młoda, która myśli o doskonale wyglądających paznokciach, znajdzie coś dla siebie.

Inspiracje z Zanzibaru

Sesja promująca Indigo Nails na Zanzibarze z Agnieszką Hyży

Plenerem sesji zdjęciowej był Zanzibar / fot. materiały prasowe

A dlaczego sesja odbyła się na Zanzibarze? Cóż… Piękna modelka, ambasadorka i piękne lakiery potrzebowały równie pięknego pleneru! Nie bez powodu niewielka wyspa na Oceanie Indyjskim uznawana jest za turystyczną perłę i jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na świecie. Co więcej,  kultura Zanzibaru stanowi niesamowicie złożoną mieszankę przeróżnych tradycji i z każdej czerpie to, co najlepsze. Zupełnie tak, jak lakiery Indigo z kolekcji Wedding by Agnieszka Hyży czerpią z przeróżnych i najmodniejszych, barw, tonacji i wariantów…

Więcej https://www.indigo-nails.com/pl,wedding.html

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Marcin Zięba 27 stycznia, 2021

    Piękne zdjęcia 😉

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ